Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polacay w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Kucharski mart enty Łukasz Ch Ikett Personalpartner Dominika B sebastian_34 Mariuszpl Onty_Ja_Gabriel_3. Tomek Ruciński JanW piotr345 (1108 niezalogowanych)
2 Posty
Tomek Ruciński
(TomekRucinski)
Wiking
Witam Serdecznie. Jestem nowym członkiem grupy i chciałbym poprosić o pewną pomoc techniczną, jeśli można by to tak nazwać, Polaka mieszkającego w Norwegii, najlepiej w okolicach Lundsfossen. Otóż bardzo mi zależy na kupnie pewnej drobnej rzeczy na finn.no. Jednak Pani, bardzo miła, nie wyśle mi tego do Polski, ponieważ jest to zbyt dla niej skomplikowane. Chodzi o szklaną podstawkę na fajkę, którą mój dziadek używał latami i potłukł. W Polsce nie do zdobycia, a Pani ją ma. Sprawił bym dziadkowi wielką przyjemność. I prośbę mam taką. Czy ktoś mógł by mi pomóc. Do Norwegii Pani wyśle bez problemów. Prosił bym kogoś przychylnego do kogo mógłbym skierować paczkę od Pani, i kto odesłał by mi ją do Polski. Oczywiście pokryję wszelkie koszty i polskim zwyczajem dorzucę na dobrą flaszkę Nie znam norweskich realiów, więc byłbym wdzięczny również za podpowiedzi jak taką sprawę można załatwić w inny sposób.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
TomekRucinski napisał:
Witam Serdecznie. Jestem nowym członkiem grupy i chciałbym poprosić o pewną pomoc techniczną, jeśli można by to tak nazwać, Polaka mieszkającego w Norwegii, najlepiej w okolicach Lundsfossen. Otóż bardzo mi zależy na kupnie pewnej drobnej rzeczy na finn.no. Jednak Pani, bardzo miła, nie wyśle mi tego do Polski, ponieważ jest to zbyt dla niej skomplikowane. Chodzi o szklaną podstawkę na fajkę, którą mój dziadek używał latami i potłukł. W Polsce nie do zdobycia, a Pani ją ma. Sprawił bym dziadkowi wielką przyjemność. I prośbę mam taką. Czy ktoś mógł by mi pomóc. Do Norwegii Pani wyśle bez problemów. Prosił bym kogoś przychylnego do kogo mógłbym skierować paczkę od Pani, i kto odesłał by mi ją do Polski. Oczywiście pokryję wszelkie koszty i polskim zwyczajem dorzucę na dobrą flaszkę Nie znam norweskich realiów, więc byłbym wdzięczny również za podpowiedzi jak taką sprawę można załatwić w inny sposób.To w końcu jakt to jest, mieszkasz w Norwegi, czy jednak w okolicy Będzina?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Tomek Ruciński
(TomekRucinski)
Wiking
W Samym nawet Będzinie. Jak napisałem nie znam norweskich realiów, ale mam wielką wewnętrzną potrzebę sprawienia dziadkowi przyjemnośći A rzecz jest w Norwegii ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
sebastian_34
(sebastian_34)
Wiking
TomekRucinski napisał:
W Samym nawet Będzinie. Jak napisałem nie znam norweskich realiów, ale mam wielką wewnętrzną potrzebę sprawienia dziadkowi przyjemnośći A rzecz jest w Norwegii ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok