Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nieuczciwy pracodawca - Norwegia

11 Postów
artur rosicki
(cook1)
Wiking
Witam może ktoś wie jak na stronie mittanbud.no dodać opinię o firmie prowadzonej przez Polaków którzy ściągają ludzi z Polski i ich oszukują oraz oszukują klientów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3000 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
cook1 napisał:
Witam może ktoś wie jak na stronie mittanbud.no dodać opinię o firmie prowadzonej przez Polaków którzy ściągają ludzi z Polski i ich oszukują oraz oszukują klientów.
Mysle, ze musisz byc klientem.
Jakby kazdy postronny mogl pisac opinie, to opinie o firmie zawarte na stronie nie bylyby nic warte
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
artur rosicki
(cook1)
Wiking
cook1 napisał:

Może wiecie jak zostać klientem mittanbud.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
artur rosicki
(cook1)
Wiking
Nie jest firma prowadzona przez Polaków i zatrudnia Polaków którym nie wypłaca pieniedzy A reklamuje się na tej stronie i chciałbym im wystawić opinię żeby stracili klientów. Bo oni to złodzieje 18 ludzi w 6 mc i łącznie około 80 tyś NOK ludziom są dłużni, A takim Polakom to tylko pier........ A ja taki nie jestem oni wykańczania ludzi to ja bym ich A klienci im wystawiają opinię to jak wystawić im opinię negatywna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
artur rosicki
(cook1)
Wiking
Napisałem już do urzędu pracy mam dowody nawet nagrane jak szef mówi że cześć godzin po legalny czyli około 50h A reszta pod stołem. Nikomu nie oddał feriepenger A mnie zwolnił bo jak była przerwa w pracy to poleciałem do domu i nie mnialem za co wrócić do NO i dla tego muszę to zniszczyć bo to są oszusci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
728 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Wyjadacz
cook1 napisał:
Napisałem już do urzędu pracy mam dowody nawet nagrane jak szef mówi że cześć godzin po legalny czyli około 50h A reszta pod stołem. Nikomu nie oddał feriepenger A mnie zwolnił bo jak była przerwa w pracy to poleciałem do domu i nie mnialem za co wrócić do NO i dla tego muszę to zniszczyć bo to są oszusci

Masz nagrania, dowody, napisałeś do urzędu pracy. Tu ich nie zniszczysz poczekaj na reakcję urzędu.
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
artur rosicki
(cook1)
Wiking
Napisałem do urzędu tak mi też mój prawnik poradzil
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
JOKER joker
(JOKER81)
Wiking
Witam jak w temacie nieuczciwi pracodawcy,to tez miałem przygode z firma engel-invest as
za cały styczen cieżkiej pracy w sniegu z deszczem budowałem garaże od podstaw i nie dostałem wynagrodzenia, norwek ogłosił bankructwo .Co najlepsze sie okazało ze miałem zle wypełniona umowe przez pracodawce,inspekcja pracy skierowała to abym adwokata wziął,nav sie wyparł. I tylko zostało politi i adwokat.Tak sie zakonczyło.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
34 Posty

(Ideapad310)
Nowicjusz
bylo mu spalic ten garaz...oko za oko zab za zab
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas