Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Extinction Rebellion napisał:
Skontaktowanie się z klientami nieuczciwej firmy to niezły pomysł. Należy być tylko rzeczowym, kulturalnym, a nie wyskakiwać z groźbami bez pokrycia czy usiłować coś wymusić wrzaskiem.
cook1 napisał:
Witam może ktoś wie jak na stronie mittanbud.no dodać opinię o firmie prowadzonej przez Polaków którzy ściągają ludzi z Polski i ich oszukują oraz oszukują klientów.

Napiszę jeszcze raz, na cytowanej stronie >mittanbud.no< nie można osobom postronnym wyrażać jakichkolwiek opinii i tyle.
Jak widać z powyższych wypowiedzi osobom tym, nie chciało się wejść na tą stronę i przeczytać podstawowych warunków uczestnictwa.
Najprościej bowiem, jest pomówić kogoś o tchórzostwo lub inne przywary, ewentualnie pisać bezproduktywne peany na temat taki lub inny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
13 Posty
artur rosicki
(cook1)
Wiking
Tobie się coś pomylilo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty

(Goodbye)
Wiking
masz racje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Sebastian Aniol
(SebastianA)
Wiking
Witam Darku Kaluza z miejscowosci Koszyce. Dwa lata pracowales w naszej firmie i zostales zwolniony dyscyplinarie w ostatnim okresie, po tym jak zostales przylapany na oszukiwaniu naszej firmy i kolegow w pracy. Komentarze Pana na internecie sa bezpodstawne i nieuczciwe.
Kopie pana wspisu jestesmy zmuszeni zglosic na policje.
Wiecej postow nie bedziemy komentowac.
MaxTeam AS
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
24 Posty

(Goodbye)
Wiking
ja wiem jak upierdolic frajera polaczka napisz na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
GOLOTKA1982
(GOLOTKA1982)
Wiking
Witam.Uwazajcie na agencje Eterni z Bergen o oszuści i złodzieje okradli i nieplaca wyplat koledzy pracowali 15tu chcieli żeby pracować za nocne zmiany za zwykle godziny i nie wypłacili Feriepenge.Uwaga złodzieje o oszuści
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok