Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mycall - Norwegia

Czytali temat:
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Od niedawna przenioslem sie z Mycall do Telenor i wreszcie mam porzadny zasieg i nikt mnie nie walkuje na internecie... Nie polecam Mycall acz kolwiek dla wielu z was jest to jedyne wyjscie gdyz nie zancie jezyka ale polecam sie Go uczyc gdyz nie bedzie sie zaleznym od wlasnie takich form. Pozdro B
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
kiaaudi napisał:
Od niedawna przenioslem sie z Mycall do Telenor i wreszcie mam porzadny zasieg i nikt mnie nie walkuje na internecie... Nie polecam Mycall acz kolwiek dla wielu z was jest to jedyne wyjscie gdyz nie znacie jezyka ale polecam sie Go uczyc gdyz nie bedzie sie zaleznym od wlasnie takich firm. Pozdro B
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Co ma język do wyboru operatora, jesteś zajebisty bo zmieniłeś operatora . Telenor niema darmowych minut do Polski ( bynajmniej nie miał). I polecam zmądrzeć a się nie chwalić pierdołami jakbyś był jedyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Bart.
(Bart.)
Wiking
Coś jest na rzeczy z tym internetem od My call, wygląda na wałek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Bart. napisał:
Coś jest na rzeczy z tym internetem od My call, wygląda na wałek.
Na czymś muszą wałować, dają darmowe minuty do PL i innych państw to muszą nadrabiać . 2gb z sieci Play (obsługuje telenor) starcza na tyle co MYCALL 4 gb przy identycznym użyciu telefonu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok