Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3 Posty
Wiking
Dziękuję mąż nie wiedział jak do tego się zabrać teraz już wiemy syn ma 10 lat i już chodzi tu do szkoły do klasy gdzie uczy się języka no ale trzeba nas zalegalizować jak najszybciej jeszcze mała 4latka pójdzie do przedszkola mam nadzieję i do pracy ruszę mąż już dosyć długo pracuje no i decyzja została podjęta że mamy być tu razem co innego przyjeżdżać raz na jakiś czas a co innego żyć tu muszę się przyzwyczaić na razie dołek a syn zadowolony jeszcze raz dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(LadyMargoth)
Wiking
Tuptusiowata napisał:
Jesli chodzi o dzieci to akt ich urodzenia lub paszport.

Może być też dowód osobisty dziecka - nie miałam z tym problemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dominik Bednarski
(DominikBednarski)
Wiking
Witam
Potrzebuje pomocy przy rejestracji rodziny w norwegi , czy jest mi pan w stanie pomóc ?
pozdrawiam
Dominik
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Artur Pietrzak
(arturo82)
Wiking
Nie wiem jak z dziećmi ale żeby zarejestrować żonę to umawiasz termin na stronie UDI, a na wizytę zabierasz oryginał aktu małżeństwa z apostille, tłumaczenie przysięgłe aktu i apostille, umowę o pracę wraz z ostatnim lonnslipem, twój certyfikat z UDI oraz potwierdzenie nadania nr personalnego. Przynajmniej ja musiałem to wszystko pokazać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok