Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

2 Posty
Agnieszka Jaszczak
(AgnieszkaJaszczak)
Wiking
Czy miałeś informację ze Skatt , jeżeli dziś nie mam pieniędzy na koncie to pozostał październik ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
Skatt ci wyśle informacje jak cię rozliczy na Altinn . To że dziś niema to nic teraz rozliczają ciągle do października . Ja zawsze w czerwcu miałem a teraz lipa a też był plan je wydać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
sunriser90
(sunriser90)
Wiking
czy jeżeli otrzymałem pismo Tax assessment 2016 z datą 02.08.2017 to oznacza że otrzymam w najbliższym czasie mój zwrot?, a pismo jest tylko informacją dla mnie czy trzeba coś z tym jeszcze robić, odsyłać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Łukasz Brr
(ukaszBrr)
Wiking
napisał:
czy jeżeli otrzymałem pismo Tax assessment 2016 z datą 02.08.2017 to oznacza że otrzymam w najbliższym czasie mój zwrot?, a pismo jest tylko informacją dla mnie czy trzeba coś z tym jeszcze robić, odsyłać?

Też jestem ciekaw. Ja dostałem tax assessment w połowie lipca z datą 22.06.2017 i do tej pory nie otrzymałem zwrotu. Jest możliwość że czek poszedł na norweski adres?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(grzegorzklimowski)
Stały Bywalec
A zgłaszałeś wymeldunek z NO i podawałeś polski adres . Czek już powinien być . Sprawdź na swój adress do korespondencji w skatt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Łukasz Brr
(ukaszBrr)
Wiking
Nic nie zgłaszałem, w skattcie nie mam jak sprawdzić. Ogólnie papiery rozliczeniowe przychodzą na mój polski adres, ale nie wiem jak z czekami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok