Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

UWAGA OSZUST - Norwegia

19 Postów
xm10 robert
(xm10)
Wiking
witam , wczoraj zamieściłem temacik o w/w tytule , niestety podałem w nim dane gościa który mnie wykiwał na 30 tyś i admin usunął wpis , ale dalej piszę bo staram się chociaż ostrzec inne osoby przed tym gagatkiem , ja na 99% nie odzyskam kasy , oszust to 40 letni inteligent / były mój kolega mieszka 15 km odemnie w małopolsce / posiadam do niego norweski nr. telefonu / oczywiście mój kontakt z nim jest bez sensu / wiem już , że widnieje na gulesider.no , jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na to abym mógł mu w norwegii jakoś zaszkodzić to bedę baardzo zadowolony , nic innego mi nie zostało , podam tylko inicjały baardzo popularne w polsce , imię M nazwisko N . jeżeli ktoś ma jakiegoś pomysła proszę pisać na priv , z góry dziękuję i pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
michal.norge.oslo
(michal.norge.oslo)
Wiking
wyslij mu penger kravet. zarządaj zwrotu pieniędzy. Opłata w forliksr[det to tylko 800 koron. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
xm10 robert
(xm10)
Wiking
witam , gdzie mu wysłać ?? myślę że nic to nie da , ja mieszkam w polsce i tu już kilka firm windykacyjnych z nim negocjowało ugodę telefonicznie , ale bez efektu , zostaje mi tylko gnębić go w jakiś sposób w norwegi , jak dasz radę to kuknij na gulesider.no i wpisz jego dane michał nowak tel 48679633 może tam jest więcej jego danych np. adres to by mi coś pomogło , praca bank itp. jestem wstanie pisać wszędzie i ostrzegać przed nim , wielkie dzięki za wszystko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
hells angels są skuteczni w windykacji w norwegi ...ale nie za 60 tyś noków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
xm10 robert
(xm10)
Wiking
hehe , takich windykatorów to już poznałem w PL , ale co z tego że sobie doliczają jak gość ma 150 000 długu w frankach bo zachciało się burakowi kredyciku na domek , to z czego spłaci ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
pawełstyk
(pawełstyk)
Wiking
OSZUST!!! Jan Bygg Wojciech Jan Zielinski to firma budowlana, która nie płaci! Zamawia materiały z Polski, za które następnie nie płaci. Podobnie jest z transportem. Często zmienia numery telefonu, unika kontaktu. Ludzie odchodzą z pracy i nie otrzymują wynagrodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok