Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Pomoc uszkodzony kręgosłup - Norwegia

50 Postów
Piotr piotr
(water999)
Nowicjusz
Potrzebuje pomocy. Mam uszkodzony kręgosłup potrzebny jest zabieg chirurgiczny nie mam pojęcia jak podejść do sprawy .Lekarz Norweski wysyłał mnie do fizjoterapeuty po trzech tygodniach męki twierdząc że tomografia jest mi niepotrzebna . Będąc ostatni tydzień w Polsce zrobiłem badania TK .Okazało się że dwa kręgi są uszkodzone a fizjoterapeuta mógłby doprowadzić do trwałego uszkodzenia kręgosłupa .Chciałbym doprowadzić do ukarania firmy za ten incydent ponieważ naruszone są przepisy bhp jak i lekarza który wysłał mnie pierwsze na 2 tygodnie zwolnienia później leczenie fizjoterapia plus 2 tygodnie zwolnienia lekarskiego na 50% a przed wyjazdem na święta dostałem 50% na miesiąc . RATUJCIE!!! Może ktoś z was miał podobny incydent albo coś poradzi .Z góry dziękuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Piotr piotr
(water999)
Nowicjusz
Tak to stało się w pracy nic do navu nie pisałem bo nie mam pojęcia o tym. Jest jakaś firma co zajmuje się tym? Dzisiaj byłem u lekarza rodzinnego ale brak miejsc. Jutro mam dzwonić z rana .Wyników z Polski jeszcze nie widział
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Piotr piotr
(water999)
Nowicjusz
Dzisiaj mam termin na13.45 do lekarza później pojadę do pracy to się spytam.Pracuje ponad 3 lata w tej firmie bez przerwy. Podaj jakiś nr tel na priv zadzwonię dzięki za porady jesteś wielki Ole
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
water999 napisał:
Tak to stało się w pracy nic do navu nie pisałem bo nie mam pojęcia o tym. Jest jakaś firma co zajmuje się tym? Dzisiaj byłem u lekarza rodzinnego ale brak miejsc. Jutro mam dzwonić z rana .Wyników z Polski jeszcze nie widział

Jeśli wypadek miałeś w pracy, koniecznie to zgłoś w NAV. Może masz prawo też do odszkodowania: www.mojanorwegia.pl/odszkodowanie-za-wypadek-w-pracy-norwegia
Zgłoś wpis
2 Posty
dariusz rzepinski
(rzepek82)
Wiking
Na początek niech lekarz wyślę ciebie na rezonans magnetyczny MR u mnie okazało się że mam 2 przepuchliny na kręgosłupie lendwiowym męczyłem Się przez jakieś 5mies ćwiczenia basen już wracam do formy nie wiem jak w twoim przypadku szybkiego powrotu do zdrowia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Piotr piotr
(water999)
Nowicjusz
Dziękuję wszystkim za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Piotr piotr
(water999)
Nowicjusz
Dariusz Rzepiński daj jakiś nr tel na priv zadzwonię
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Fajny tato
(Fajny tato)
Nowicjusz
A nie lepiej w pl zrobić zabieg ? Tu może być drogo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Trex
(Trex)
Wiking
Też wydaje mi się, że taki zabieg warto jest przeprowadzić właśnie w Polsce, bo nie brakuje w niej specjalistycznych placówek ortopedycznych. Jakieś parę miesięcy temu miałem problemy ze stawem skokowym, co w dużym stopniu utrudniało mi wykonywanie niektórych czynności. Na leczeniu byłem w Szczecinie w placówce Orthosport. Doktor Karaczun sprawnie przeprowadził operację, a ja naprawdę niedługo po zabiegu mogłem normalnie się poruszać i funkcjonować. Jeżeli masz problem z kręgosłupem, to na Twoim miejscu zbyt długo bym nie zwlekał i od razu udał się do Polski na skuteczny zabieg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty
pufff
(pufff)
Nowicjusz
niestety jest wiele zaniedbań z twojej strony bo najpierw zgłaszasz wypadek szefowi który ma obowiazek poinformować nav. Jeżeli nav uzna wypadek to masz "pakiet socjalny" Idziesz do lekarza który wystawia ci zwolnienie(w tym samym dniu lub dzień po wypadku) . Ty świadom że NO również bywa z lekarzami, wszelkimi siłami przenosisz leczenie do PL. prawdopodobnie w PL muszisz z własnej mieszeni pokrywać koszty ale na Boga, to jest twój kręgosłup!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok