dariusz rzepinski

 • Miejscowość
  w Polsce
  koszalin
 • Miejscowość
  w Norwegii
  -
 • Znajomi 0
 • Odsłony profilu 922
 • Posty 2

Zdjęcia (2)

0
dariusz rzepinski (koszalin) - dodał(a) zdjęcie
16-02-2018 11:16
dariusz rzepinski
5.0 (1 głos)
1
Wyślij
dariusz rzepinski (koszalin) - dodał(a) post do tematu
28-04-2017 15:25

Pomoc uszkodzony kręgosłup

Potrzebuje pomocy. Mam uszkodzony kręgosłup potrzebny jest zabieg chirurgiczny nie mam pojęcia jak podejść do sprawy .Lekarz Norweski wysyłał mnie do fizjoterapeuty po trzech tygodniach męki twierdząc że tomografia jest mi niepotrzebna . Będąc ostatni tydzień w Polsce zrobiłem badania TK .Okazało się że dwa kręgi są uszkodzone a fizjoterapeuta mógłby doprowadzić do trwałego uszkodzenia kręgosłupa .Chciałbym doprowadzić do ukarania firmy za ten incydent ponieważ naruszone są przepisy bhp jak i lekarza który wysłał mnie pierwsze na 2 tygodnie zwolnienia później leczenie fizjoterapia plus 2 tygodnie zwolnienia lekarskiego na 50% a przed wyjazdem na święta dostałem 50% na miesiąc . RATUJCIE!!! Może ktoś z was miał podobny incydent albo coś poradzi .Z góry dziękuję

pufff
30-05-2017 11:35

zaraz zaraz... tzn że byłeś w Polsce na zwolnieniu lekarskim przez 3 tyg i tylko chodziłeś do fizjoterapeuty? kolego, kolego... bedąc w Polsce idziesz od razu do specjalisty robisz i odpowiednie badania. Za wszystko płacisz prawdopodobie z własnej kieszeni. Jeżeli widzisz że z kręgosłupem jest coś nie tak to podejmujesz leczenie w PL albo NO. Jak żale, to tylko do siebie teraz bo lekarz wypuścił Cie do Polski gdzie pobierałeś 100% sykepenger i kwota 1500zł na lekarzy jest dla ciebie nie astronomiczną.

pufff
30-05-2017 10:55

niestety jest wiele zaniedbań z twojej strony bo najpierw zgłaszasz wypadek szefowi który ma obowiazek poinformować nav. Jeżeli nav uzna wypadek to masz \"pakiet socjalny\" Idziesz do lekarza który wystawia ci zwolnienie(w tym samym dniu lub dzień po wypadku) . Ty świadom że NO również bywa z lekarzami, wszelkimi siłami przenosisz leczenie do PL. prawdopodobnie w PL muszisz z własnej mieszeni pokrywać koszty ale na Boga, to jest twój kręgosłup!

Trex
30-05-2017 09:38

Też wydaje mi się, że taki zabieg warto jest przeprowadzić właśnie w Polsce, bo nie brakuje w niej specjalistycznych placówek ortopedycznych. Jakieś parę miesięcy temu miałem problemy ze stawem skokowym, co w dużym stopniu utrudniało mi wykonywanie niektórych czynności. Na leczeniu byłem w Szczecinie w placówce Orthosport. Doktor Karaczun sprawnie przeprowadził operację, a ja naprawdę niedługo po zabiegu mogłem normalnie się poruszać i funkcjonować. Jeżeli masz problem z kręgosłupem, to na Twoim miejscu zbyt długo bym nie zwlekał i od razu udał się do Polski na skuteczny zabieg.

Zobacz więcej komentarzy
dariusz rzepinski (koszalin) - dodał(a) zdjęcie
22-01-2017 21:48
dariusz rzepinski
4.0 (2 głosy)
1
Amalie Helene Berg
19-03-2018 18:26

B)

Wyślij
dariusz rzepinski (koszalin) - dodał(a) post do tematu
21-01-2017 00:05

Car Detailing w Rogaland

Witam wszystkich

Jestem miłośnikiem motoryzacji od urodzenia, a przynajmniej odkąd pamiętam. Moje zamiłowanie do motoryzacji z wiekiem zaczęło iść w parze z perfekcją wyglądu samochodów, motocykli, łodzi.... Zacząłem interesować się car detailingiem jeszcze w czasach, gdy był on czymś egzotycznym dla większości właścicieli pojazdów mechanicznych.
Na dzień dzisiejszy ilość entuzjastów perfekcyjnie wyglądająccych perełek motoryzacyjnych jest już nieporównywalnie większa i to mnie bardzo cieszy.
W ostatnich latach rozpocząłęm norweską przygodę z tą branżą, budując i uruchamiając swoją firmę Academy of Clean Cars and Boats w okolicach Stavanger.
Poszukuje osób z okolic Stavanger, dla których motoryzacja to coś więcej niż rubryka w allegro czy Finn.
Zapraszam do wspólnej rozmowy a być może współpracy w realizacji ciekawych projektów.

Lets make Our cars perfect.

Pozdrawiam
Marcin

Konstzieli
23-07-2017 12:21

Cześć! Dzwon do mnie 512 361 354 mam duże doświadczenie i pojęcie i mysle o wyjeździe na fb są moje prace IMCar Detailing, przede wszystkim dobrze czuje się w renowacji tapicerki skorzanej i korektach lakieru. Do usłyszenia

marek przydzial
27-01-2017 02:29

Ladne pasy

Zobacz więcej komentarzy

Facebook Messenger YouTube Instagram