Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Partactwo warsztatowe - Norwegia

4 Posty
Tomek Urbański
(Herdi)
Wiking
Ma do Was pytanie, czy wszystkie warsztaty w Norwegii to druciarstwo pełną gęba i rzeźba w gównie, robota na sztukę itd czy tylko ja wylosowałem taką rzeźnię ? :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
dark70 Zalewski
(dark70)
Nowicjusz
Tzn jak wylosowales?? naprawiali ci cos czy pracujesz w takowym smietniku??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
Herdi napisał:
Ma do Was pytanie, czy wszystkie warsztaty w Norwegii to druciarstwo pełną gęba i rzeźba w gównie, robota na sztukę itd czy tylko ja wylosowałem taką rzeźnię ? :/
Nie wiem czy wszystkie, ale na Fornebu jest warsztat w ktorym pracowal a moze nadal pracuje "mechanik" o imieniu Tomek? Zna ktos? Radze uciekajcie jezeli on tam nadal jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomek Urbański
(Herdi)
Wiking
dark70 napisał:
Tzn jak wylosowales?? naprawiali ci cos czy pracujesz w takowym smietniku??
A to nie ważne, ważne jest samo pytanie, bo ja jestem przerażony. Spotkałem tu 2 polaków mechaników i obaj też mi powiedzieli to samo. Że norwedzy tak robią, obaj zgodnie - mimo że się nie znają - że to postarali się zrozumieć ale nie zaakceptowali mimo że sami są mechanikami i robią po swojemu jak należny a nie na sztukę.
Dlatego jestem ciekaw opinii innych ludzi, żeby mieć średnią a nie tylko 2 osoby no i moje obserwacje.

Czy Norwegia to kraj druciarstwa? Nie ma tu prawdziwych fachowców, ludzi z talentem, którzy kochają to co robią ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Robert .
(BilXtra)
Stały Bywalec
Jest druciarstwa i to pełno a do tego straszny syf w niektórych warsztatach. Fachowcy są a jakże, tylko co z tego jak ktoś kocha to co robi i zna się na robocie a nie ma czym robić. Braki narzędziowe to standard a jak są to gdzieś leżą pod ścianą, bo młody norek ma w du..e porządek i sprzątanie, pożyczy narzędzia i nie odda. Woli w tym czasie posiedzieć na fejsie. Szefostwo nic nie mówi, ważne aby robota szła do przodu... Tak, ja mogę powiedzieć że lubię to co robię ale kocham wtedy jak grzebe u siebie wieczorkiem. Porządek, spokój, dobra muza, sam sobie szefem....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
dark70 Zalewski
(dark70)
Nowicjusz
Przykro mi wic ze zyjesz na scianie wschodniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok