Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
50 Postów
dark70 Zalewski
(dark70)
Nowicjusz
O i jeszce jestes ZIGGI KOnfidencina dyzurna..no brawo..zuch z ciebie i twardziel..pewnei 112 czesciej wybieraszw tel niz mujesz zeby..ktore jak znam zycie ktos ci kiedys wybije..a juz sie czaja na ciebie pociesz sie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
dark70 napisał:
O i jeszce jestes ZIGGI KOnfidencina dyzurna..no brawo..zuch z ciebie i twardziel..pewnei 112 czesciej wybieraszw tel niz mujesz zeby..ktore jak znam zycie ktos ci kiedys wybije..a juz sie czaja na ciebie pociesz sie.
ja nie mam sie czego bac nie powiem tego o tobie takie kanalie jak ty i ,i tobie podobne powinni dac grabie wrece i usuwac takie scierwo z stron internetowych bo tylko niszcza ta strone zasmiecaja swoimi gownianymi wypocinami ,ale administratorzy nic nie robia to sie bierze w swoje rece sprawe i oddaje sie ja w organy do tego powolane,poprostu jestes kozak przed ekranem ktory tyle moze co popisac swoje gowniane wypowidz ,rynsztok nic wiecej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(aniagag)
Wiking
Zigi T i dark 70.. z całym szacunkiem ale ja pierdole załatwiajcie sobie swoje prywatne sprawy gdzie indziej. Tu jest post o książkach!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
67 Postów

(zdzisek778)
Początkujący
aniagag napisał:
Zigi T i dark 70.. z całym szacunkiem ale ja pierdole załatwiajcie sobie swoje prywatne sprawy gdzie indziej. Tu jest post o książkach!
sorry ja nie przenosze tutaj nic ,kolesiowi nagane daj bo wszedl tutaj i pisze guwniane wypociny uzala sie i placze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
aniagag napisał:
Zigi T i dark 70.. z całym szacunkiem ale ja pierdole załatwiajcie sobie swoje prywatne sprawy gdzie indziej. Tu jest post o książkach!

Całą trójke zapraszam na kurs polskiego.
Ps. nie sadziłem ,że Vaskedamy też bedą go potrzebowały?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
dark70 Zalewski
(dark70)
Nowicjusz
Ja nie mam z Nia tzn ZIGGIM zadnych tematow..ale dzieki za rade hahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(aniagag)
Wiking
Vaskepanie zajmij się swoim kursikiem. W poście pytałam o książki, nie o kurs języka polskiego. Gdybym chciała pójść na kurs języka polskiego, to poszłabym, ale na pewno nie do Ciebie. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(aniagag)
Wiking
Przeglądałam finn.no... Owszem jest mnóstwo ofert, ale nie z Oslo i okolic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Adrianek321 Patecki
(Adrianek321)
Wiking
Ja mam Lillehammer
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(aniagag)
Wiking
To nie są okolice Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok