Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
251 Postów

(broom feie)
Stały Bywalec
toja napisał:
Tobie najwyrażniej nie przeszkadza jak zleje Ci się koło stołu kiedy jesz śniadanie
HALO halo miłe Panie ,
zbastujcie
PROSZĘ !

Ładna pogoda , świeci słońce
Nie Drzyjcie Kotów o Koty , naprawdę nie warto .
Ponadto , podobno jak kobiety kłócą się ze sobą , to pogoda się psuje .
A szkoda wszak lato nastało .

Dobrze , że jesteście daleko od siebie bo i pewnie i do rękoczynów by doszło !.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
Z mojej strony nie doszłoby do rękoczynów,ponieważ naprawdę nie ma o co,a kot myśle że gdzies sobie znajdzie lokum na sranko,bo pilnować go nie będę.Kot jest cwana bestia i ciężko by było go złapać jak robi robotę w moich kwiatkach a 2 razy dziennie gówna wynoszę.Jeszcze myślałam na rzucaniu tych gówienek sąsiadowi na podwórko,niech zobaczy jak to jest milutko i sam może coś zrobi z ulubieńcem swoim.Co do pogody to u mnie jest kijowa.Życzę miłego wekendu WSZYSTKIM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Darcia K
(Darcia)
Początkujący
Jesteś przepełniona nienawiścią do ludzi i do zwierząt, a do tego emanujesz złością, którą czuć aż tutaj. I wcale mnie to nie dziwi, że wszystkie okoliczne koty zrobiły sobie z Twojego ogrodu miejską kuwetę. Nie wiem na jakiej podstawie wygłaszasz swoje konfabulacyjne teorie o kotach. Ale od razu widać, że nie masz absolutnie żadnej wiedzy o tych cudownych zwierzętach.
Pozdrawiam i życzę więcej miłości do świata

broom feie - Ja bynajmniej kotów nie drę tylko bronię te urocze zwierzątka przed niewłaściwą opinią, którą tworzą właśnie tacy ludzie jak owa Pani w tej dyskusji. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
toja napisał:
Z mojej strony nie doszłoby do rękoczynów,ponieważ naprawdę nie ma o co,a kot myśle że gdzies sobie znajdzie lokum na sranko,bo pilnować go nie będę.Kot jest cwana bestia i ciężko by było go złapać jak robi robotę w moich kwiatkach a 2 razy dziennie gówna wynoszę.Jeszcze myślałam na rzucaniu tych gówienek sąsiadowi na podwórko,niech zobaczy jak to jest milutko i sam może coś zrobi z ulubieńcem swoim.Co do pogody to u mnie jest kijowa.Życzę miłego wekendu WSZYSTKIM.
toja może wypróbuj tego przepisu na koktajl z kota
Bierzemy jednego dorodnego kota. Głaszczemy go z włosem. Łapiemy za ogon. Robimy cztery pełne obroty jak przy rzucie młotem i łbem kota walimy o pień najbliższego drzewa. Lekko oszołomionego kota zabieramy do najbliższej piaskownicy. Kopiemy pokaźny dołek na długość kota, spuszczamy go głową w dół i przysypujemy tak, aby zetknięcie ogona z tylną częścią kota była przykryta lekko piaskiem. Ziemię wokół ogona mocno przyklepujemy stopami, aby kot się przypadkiem nie odkopał. Tak przyrządzony koktajl pozostawiamy na dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach, jeżeli kotu nie udało się odkopać i spieprzyć podchodzimy do ogona i lekko go szarpiemy. Jeżeli trzyma się sztywno musimy odczekać jeszcze kilka dni. Jeżeli wychodzi lekko, to ogon wyciągamy, a w powstały otwór wkładamy słomkę i parasolkę. Koktajl jest gotowy
jeśli kocię nie jest dorodne to najlepsza będzie z niego potrawka w garnku
www.obrazky.pl/kot-w-garnku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
240 Postów
Ewa M.
(toja)
Stały Bywalec
jasta102 ale masz wyobrażnię,masakra!!!!Ale się narobiło przez to moje zapytanie coś strasznego.Darcia ślicznego masz kotka.Pozdrawiam.PS. nie ma już kotów w moim ogrodzie,od dwóch dni nie sprzątam kupek.Darcia pewnie stwierdzi że je zabiłam albo moje dzieci ciągnęły je za ogon i rzucały o drzewo,a one pewnie wyczuły moją WIELKĄ NIENAWIŚC DO LUDZI I ZWIERZĄT PRZEDE WSZYSTKIM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Ryszard Marczuk
(RyszardMarczuk)
Wiking
za ten komentaz powinienem zglosc na policje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
RyszardMarczuk napisał:
za ten komentaz powinienem zglosc na policje
Po 5 latach to juz przedawnienie jest.
A na przyszlosc zaczep Azjate w miescie i powiedz ze masz piekne dorodne kotki w ogrodzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok