Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

placa - Norwegia

3 Posty
leszek adamowicz
(lestek)
Wiking
witam,chcialbym sie dowiedziec,czy wolno firmie zatrudniajacej pracownikow w sobote odpisywac im pol godziny za sniadanie i czy firma obowiazana jest placic setki za przepracowane godziny,czy jezeli pracuje od poniedzialku do piatku po 10 godzin musze odpisywac godzine na sniadania,czy tylko pol godziny,czy jest tez cos takiego,ze jezeli nie mam zabezpieczonego ubioru zimowego,a jest -10stopni,czy mam pracowac na dworze,jestem elektrykiem,prosze o udzielenie mi odpowiedzi.Leszek
prosze priv na moj e-mail:adam.lip@op.pl
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Antoni.)
Wiking
Witam się kolego wcale nie musisz pracować sobotę i masz wolna sobote .To jest twoja wola mozesz tez pracować od 7-15 .7.5 godziny Norwegii jest tak ze pracuje się 8 .0.5 się odpisuje na sniadanie . Pozatem też nie musisz pracować 10 godzin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
lestek napisał:
witam,chcialbym sie dowiedziec,czy wolno firmie zatrudniajacej pracownikow w sobote odpisywac im pol godziny za sniadanie i czy firma obowiazana jest placic setki za przepracowane godziny,czy jezeli pracuje od poniedzialku do piatku po 10 godzin musze odpisywac godzine na sniadania,czy tylko pol godziny,czy jest tez cos takiego,ze jezeli nie mam zabezpieczonego ubioru zimowego,a jest -10stopni,czy mam pracowac na dworze,jestem elektrykiem,prosze o udzielenie mi odpowiedzi.Leszek
prosze priv na moj e-mail:adam.lip@op.pl


...zapisujesz tyle ile przepracowałeś...
...brak zimowych ciuchów,hmmm...
...w jakim ,,burdelu,,pracujesz...?
...zapytam wprost norweski,szwedzki czy polski,,szczur,, jest twoim szefem?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
leszek adamowicz
(lestek)
Wiking
szefem glownym Norweg,a koordynatorem Polak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
lestek napisał:
witam,chcialbym sie dowiedziec,czy wolno firmie zatrudniajacej pracownikow w sobote odpisywac im pol godziny za sniadanie i czy firma obowiazana jest placic setki za przepracowane godziny,czy jezeli pracuje od poniedzialku do piatku po 10 godzin musze odpisywac godzine na sniadania,czy tylko pol godziny,czy jest tez cos takiego,ze jezeli nie mam zabezpieczonego ubioru zimowego,a jest -10stopni,czy mam pracowac na dworze,jestem elektrykiem,prosze o udzielenie mi odpowiedzi.Leszek
prosze priv na moj e-mail:adam.lip@op.pl
Pozdrawiam

Wszystko zależy niestety, ode umowy kturom świadomie i dobrowolnie podpisałżeś samżeś i to podobno w co najmniej dwóch egzemplarzach.
To terazże do kogo maszże pretensyje?

W Norwegi, przerwa na śniadsanie, jest NIEPŁATNA, tak samo jak i taryfowy urlop wypoczynkowy.
Praca w sobotę, lubo grubo ponad ustawową godzinę pracy, /7,5/ również jest dobrowolna.
I to tylko ode ciebie samego jestże zależne, jakichże to warunków sobiem samże wywalczysz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(malarzmalarz)
Wiking
Ja bym zrobil tak..
ubiur zimowy to prawnie przyslugujaca powinnosc ktora firma dostarcza automatycnie dla pracownika ! jesli nie jdziesz na Policje i zamykasz firme lub agencje i zadaz odzszkodowania ,to takze wiaze sie z zamknieciem firmy -oczywiscie informojesz lub policja informuje zwiaski lub nav.
Co do godzin wszystkie nadgodziny prawnie placa firmy 100 ,150 itp. jesli pracyjesz dla polskiejlub innej firmy ? wrazie nie przestrzegania zasad --a takie sie zdarzaja - zglaszasz na tychmiast na Policje a ta informujezwiaski i zawieszana jes firma do czasu podjecia i przestrzegania zasad BHP norweskich
TAKIE SPRAWY PROSZE KIEROWAC ODRAZU ZA POLICJE ,ARESZTA SIE ZAOPIEKUJA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Zdyb
(SWAT356)
Wiking
no to juz wiadomo jak masz polaka jako koordynatora to za przeproszeniem bedzie cie oszukiwal i wykorzystywal na kazdym kroku wiem cos na ten temat uciekaj z tamtad
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok