Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

pilne - Norwegia

Czytali temat:
Ewa Żółtowska Czesław Kordela Jan Maryjan Mateusz Grochocki MultiNOR Konsultant Kasia K boj fra oszlo Slaw xxx ja ja aneks86 Nowak Harper Harper K - Łukasz Ch (746 niezalogowanych)
9 Postów
aneks86 Nowak
(aneks86)
Wiking
Mam pytanie na szybko. Czy ktoś potrafi mi podpowiedzieć czy moge zamówić kartę podatkową na 2017 r przez neta. Rok temu byłam osobiście składać w skatten. Podiadam d-nummer. Teraz potrzebuje nowa karte, jesli ktos pomoze bede wdzieczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
aneks86 napisał:
Mam pytanie na szybko. Czy ktoś potrafi mi podpowiedzieć czy moge zamówić kartę podatkową na 2017 r przez neta. Rok temu byłam osobiście składać w skatten. Podiadam d-nummer. Teraz potrzebuje nowa karte, jesli ktos pomoze bede wdzieczna


...zob. na Altinn.no powinnaś ją tam już mieć...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
362 Posty

(Chuck Norris)
Stały Bywalec
bojfrauszlo napisał:
aneks86 napisał:
Mam pytanie na szybko. Czy ktoś potrafi mi podpowiedzieć czy moge zamówić kartę podatkową na 2017 r przez neta. Rok temu byłam osobiście składać w skatten. Podiadam d-nummer. Teraz potrzebuje nowa karte, jesli ktos pomoze bede wdzieczna


...zob. na Altinn.no powinnaś ją tam już mieć...

Jezeli posiada D nummer to niestety trzeba osobiscie pojsc do skatu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Bogdan Tracz
(BogdanTracz1) Online
Stały Bywalec
Musisz wypelnic wniosek papierowy. Jest dostepny na necie. Jesli poprzednim razem sprawdzali Twoja tozsamosc, to wystarczy taki wniosek wyslac poczta. Dwa tygodnie temu zalatwialem to dla znajomej, ktora jest w Polsce. Wyslala poczta i karte juz ma dostepna na Altinn
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
aneks86 Nowak
(aneks86)
Wiking
Dzięki wielkie☺
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok