Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Problem z piecem - Norwegia

1 Post
jaromir.sz
(jaromir.sz)
Wiking
Cześć
Na początku witam wszystkich serdecznie.

Wprowadziełem się niedawno do nowego mieszkania, w którym jest piec taki jak na zdjęciu. Próbowałem go rozpalić drewnem tak jak to robiłem kiedys w kominku ale chyba wyszedłem z wprawy. Cug - sprawdzałęm jest! małe drewienka palą się i jest ok natomiast jak dołożę coś większego to nie chce się rozpalić i gaśnie po kilku minutach. Może ktoś jest bardziej zorientowany w tych sprawach i może doradzić - jak to rozpalić i czym mogę palić w takim piecu.
Z góry dziękuję za pomoc.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
koledzy maja takie samo "dziadostwo" rozpala się najlepiej drobnym drewnem,drzazgą przy rozpalaniu otwórz okno,a wieksze klocki porąb na mniejsze,no chyba ,ze Ci się nie chce... jak sie rozpali nałóż wieksze i po problemie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Ok 5 litrów benzyny załatwi sprawę... albo się rozpali, albo piec przestanie istnieć i nie będziesz miał z nim więcej problemów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów
ryszard ohucki1 ohucki
(ryszardohucki)
Początkujący
ALIVE ,Ty naprawdę się znasz na'' rozpalaniu'' !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
ryszard ohucki1 ja mam specjalne uprawnienia na starego palacza piecowego hahahahah
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów
ryszard ohucki1 ohucki
(ryszardohucki)
Początkujący
Absolutnie w to nie wątpię !!!Droga rozpalaczko .Na pewno są to piece o dużej wydajności kalorycznej a także moccy ogrzewania !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
ja napotykałam dużo piecyków w Norkach,ale z kazdym sobie super radziłam,nie pytałam nigdy nikogo o pomoc.. "a jak to się robi" ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów
ryszard ohucki1 ohucki
(ryszardohucki)
Początkujący
''piecyków''haha żaden z ciebie palacz !Sorki nie masz kwalifikacji na piece hutnicze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Spidi
(Spidi)
Początkujący
Każdy pięć się rozjara jak ma się pożądny wycior i solidnie komin się mu przeczyści...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów
ryszard ohucki1 ohucki
(ryszardohucki)
Początkujący
Lecz gdy rozpalasz, to tak myślę że nie jedno okno musi być otwarte !!!hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok