Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wspolniczka w trudzie odchudzania - Norwegia

6 Postów
AniaD
(AniaD)
Wiking
Hej, przytylo mi sie, sporo mi sie przytylo, Bardzo sporo mi sie przytylo. No dobra, gruba jestem. Tyle ze mam juz dosc swojego ciala. Niby nic wielkiego, ale kazda proba odchudzania konczy sie z braku checi, wsparcia i motywacji. Chociaz ta motywacje to oglada sie ciagle w tv czy na ulicy. tez bym tak chciala wygladac. Kiedys wygladalam. Ech, moze znajdzie sie jakas dziewczyna, do spacerow, biegania, roweru czy zumby, razem powinno byc latwiej. Ja mam 40 lat i mieszkam w miejscowosci Hagan, niedaleko Nittedal.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Mateusz M
(Mateusz85)
Wiking
Polecam aplikacje Myfitnesspal musisz liczyć kalorie i wag sama spadnie do tego systematyczna aktywność w tygodniu np 5 x po 45 minut spacery/bieganie, unikaj przetworzonej żywości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Z przymusu wynika tylko stres a jak ktos chce to Potrafi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Gastro faza Food maniak
(GastroFazaFoodManiak)
Wiking
Polecam udac sie do Jumping frog Oslo... swietna motywacja super treningi na trampolinach pod okiem wspanialej instruktorki Kasi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Start Bio Rownowaga Organizmu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Silnik dobrze przepala jesli wszystko dobrze funkcjonuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
146 Postów

(ixi)
Stały Bywalec
Bilans micro i macro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Miroslaw Kiersznik
(MIRAS1970)
Wiking
hejka.zalezy od czego przytylas,moze problemy z hormonami lub nadczynnosc tarczycy? warto odstawic weglowodany proste.polecam chrom,1tabletke dziennie na wyregulowanie poziomu cukru.pozdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
AniaD
(AniaD)
Wiking
Hejka, dzieki za odzew, ale chyba nie do konca mi o to chodzi. Zadne hormony, chromy, bromy, zwykle lenistwo, obzarstwo, zazeranie srtesu i tyle. Czas byc szczerym. Dlatego przydala by sie kompanka na rower, narty, czy nawet szybszy spacer. Jakas dobra dusza, ktorej ciezko sie zebrac, a we dwie latwiej bedzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok