Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Super Ta Norwegia - Norwegia

13 Posty

(MichalMoroz)
Wiking
Nie ma to jak przyjechc na 3 miesiace na zastepstwo norwegow ktory chca isc na urlop, na miejsce okzauje sie Ze to jednak umowa jest na ewentualnie 3 miesiace. Do tego zastepca kierownika Hali to tyran, Norweg, chodzi szuka bledow na sile I po dwoch dniach wkoncu u mnie znalazl I wydarl sie jak jakis psychopata jak bylismy Sami a poZniej przy wszystkich znowu. Dwa dni pozniej dostalem wypowiedzenie dwu tygodniowe, ogolna even skoncze prace miesiac wczesniej niz zakladalem. A najlepiej Ze Dzis prabdopodobnie spuscil mi powietrze w jednym z kol w rowerZe. .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
XXX moja sprawa
(kamilio)
Stały Bywalec
NIe no na norka psyhopate trafilem i to normalne tu jak zaczynasz przygode z NO ale zeby Norek powietrze spuszczal i to jeszcze z roweru biednemu polakowi ??? kurna chodzilem po wyplate z toporkiem ale takie cuda to juz szczyt - ehhhhhhh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
alababa
(alababa)
Wiking
Wiesz kto mógl to zrobić ? czy to osoby pochodzące z norwegii czy moze ziomki z PL ?
straszna chamówa, przykra sprawa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Nie martw sie moze bedzie lepiej kup sobie piwko

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(MichalMoroz)
Wiking
Piwo piwem, nie wiem tylko od której gulnać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Walnij obie zdrowo i Wodeczke ,bo Weekend nadchodzi i nie martw sie

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok