Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

,,Taka murzyńskość ,, - Norwegia

Czytali temat:
czesio. oj tam nazwisko... Eveline Cake z s boj fra oszlo Radi Radi Cortez1 N high octane Gabriel- chart (1370 niezalogowanych)
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Słynny cytat Sikorskiego który rozwścieczył Polaków .Tylko dlaczego , czy autor mylił się z prawdą . Spróbuję udowodnić że nie .Jako bezrobotny pracujący , zostałem wysłany w Lutym tego roku na kurs z zakresu,, Polowanie na białe Jednorożce ,,. które to odbywał się w Jobbsenter Stavanger .Pod koniec kursu udzielono nam informacji że jest organizowane spotkanie z panią z nav . Która będzie omawiała sposoby wyjścia z sytuacji , kiedy nie można znależć pracy .Początek był bardzo interesujący , ale rozwojowy .Tak więc Pani na planszy przedstawiła procent bezrobocia w Norwegi .I okazało się że na północy jest bezrobocie najmniejsze i należy tam , tejże pracy szukać . Procentowo to wygląda tak że jest tam 3 procent bezrobotnych,mają alergie na sierść renifera . I teraz jest plan że , 200 tyś bezrobotnych tam pojedzie .Każdy dostanie swojego renka do pilnowania , i będzie miał zajęcie czyli prace .A jak komuś nie odpowiada świeże powietrze północy to .
1, Inżynierowie mają sobie szukać pracy w Dani , tam to praca czeka i piękne zarobki a Duńczycy aż przebierają nogami z niecierpliwości , kiedy ci Polacy przyjadą .
2 Pracownicy budowlani , panowie na waszą prace czeka cała Polska .Jaki jest sens siedzieć w Norwegi na bezrobociu .Kiedy można ciężko pracować w Polsce , i zastanawiać się czy starczy do pierwszego .
Ogółem to jesteśmy w strefie Shengen i cała Europa jest dla was otwarta .Delikatnie ujmując wypierdalać mi z , Norwegi kiedy nie macie pracy .
Nawet jedna osoba nie zapytała czy skoro jesteśmy według prawa traktowani na równo z Norwegami , czy im też składa się takie oferty .Bo jeżeli nie to znaczy że Norweska Temida nie ma opaski na oczach .Tylko na jedne oko , na wzór pirata .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Mazury napisał:
Szkoda, że żadna osoba nie podjęła polemiki. Dotyczy to również Ciebie!

Masz rację na moje usprawiedliwienie mogę napisać , że na początku spotkania zadałem pani z nav 3 pytania .Po udzieleniu mi odpowiedzi na trzecie grzecznie powiedziałem jej że głupoty prawi .Po namyśle przyznała mi rację , a w nagrodę stwierdziła ,,Ten Pan już niech mi pytań nie zadaje ,, Mam nadzieje że na tym Forum są osoby , które były na tym spotkaniu. I niech też się wykażą pozdrawiam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
6e6 napisał:
chart...a tak z ciekawosci ...Ty nie masz wyzszych ambicji niz budowlanka?? nikt Ci nie kaze siedziec w domu i narzekac, tam na zewnatrz sa ludzie chetni na rozmowe, moze oni nie pija wodki w ilosciach polskich murarzy ale wystarczy wyjsc za rog domu, pogadac z pierwsza lepsza osoba, nie stac sie na to ??..a moze lepiej zalic sie na forum jak mi zle...zastanow sie na tymDobre sobie, za rogiem są ludzie chętni do rozmowy.
Czy tobie nie myli się Norwegia z polską aby?
W mojej okolicy parkingu, nie ma żadnych ludzi, nawet ochrony, ponieważ wszędzie są kamery, to może mam rozmawiać z kamerami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
6e6 napisał:
chart...a tak z ciekawosci ...Ty nie masz wyzszych ambicji niz budowlanka?? nikt Ci nie kaze siedziec w domu i narzekac, tam na zewnatrz sa ludzie chetni na rozmowe, moze oni nie pija wodki w ilosciach polskich murarzy ale wystarczy wyjsc za rog domu, pogadac z pierwsza lepsza osoba, nie stac sie na to ??..a moze lepiej zalic sie na forum jak mi zle...zastanow sie na tym
Jak nie wiesz co napisać to nie pisz bzdur , dlaczego ludzi którzy pracują na budowie traktujesz jako gorszych. Sam pracowałem ma zmywaku ,i nie widzę w tym nic złego .To jak swoją prace wykonujemy mówi o tobie . A nie to, za kogo się uważasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
6e6 napisał:
chart bo bardzo dlugo pracowalem na budowie i po prostu wiekszosc ludzi co mialem stycznosc to ciemnacy i zyjacy schematem pon/piatek. weekend przemyt, wiele z tych ludzi nie wie nawet jak wyglada miasto w ktorym sie zyje, jedynie odliczaja dni do powrotu do polski, praca po 14 godz, w polsce willa a dzieci ledwo po polsku mowia...to ma byc przyszlosc polski ?Źle trafiałeś co do towarzystwa tak w pracy jak i po i tyle, czyżbyś wtedy i teraz był zazdrosny o te wille?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
6e6 napisał:
nie mam o co byc zazdrosny, mam swoja tutaj, moze nie co roku malowana i wykladana kafelkami, dopieszczana z norweskich zwrotow podatku. Za to ty jezeli jestes tym za kogo sie podajesz nie pamietasz moze jak mnie pytales o prace czy nie moge Ci cos zalatwic pare lat temu ??I jaki to ma związek z tym obecnym tematem
Pomogłeś wtedy, czy jak wszyscy olałeś.
Piszesz, że mieszkasz, masz tu swoje siedlisko, a z drugiej strony, negujesz to, że w Polsce ktoś ma wille, a jego dzieci... i tak dalej.
To jaki pożytek w takim razie ma Ojczyzna z ciebie, skoro wszystko co zarobisz i masz lokujesz w innym Państwie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
chart...a tak z ciekawosci ...Ty nie masz wyzszych ambicji niz budowlanka?? nikt Ci nie kaze siedziec w domu i narzekac, tam na zewnatrz sa ludzie chetni na rozmowe, moze oni nie pija wodki w ilosciach polskich murarzy ale wystarczy wyjsc za rog domu, pogadac z pierwsza lepsza osoba, nie stac sie na to ??..a moze lepiej zalic sie na forum jak mi zle...zastanow sie na tym .
Nie pracuje w budowlance ale ,mieszkanie w jaskini mnie nie bawi. Każdy zawód jest potrzebny .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
A jak wyjdzie śmiesznie? Ludzie pośmieją się i koniec. Wielkość nie boi się śmieszności. Tadeusz Różewicz

F
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
6e6 napisał:
chcialem Ci pomoc, podalem Ci miejsce gdzie pracowalem ale sam stwierdziels ze to za daleko i ze asz za niskie kwafifikacje do tego zawodu
Co do mojej osoby pozytek ma taki ze reprezentuje godnie interesy polskie na granica w postaci nie przynawania sie do takich posozytow jak chart.
Widocznie to co proponowałeś, było wtedy na wyrost i na odczep się.
Skąd wiesz kim jest niejaki @hart w realu?.
Możliwe, że z nim już się kiedyś spotkałeś nie wiedząc, że to właśnie ten portalowy "pasożyt".
Nawet niejaki "optymysta" napisał ostatnio, że nie wnika w moje rzeczywiste życie, a jedynie posiłkuje się tym, co napisałem tu na forum i jaką mam forumową opinię.
A przecież nie od dzisiaj wiadomo, ze jestem socjalny nierób, pijaczyna, złodziej i damski bokser, a i ostatnio dowiedziałem się, że mam zabrane prawko za jazdę po pijaku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
6e6 napisał:
[quote]chcialem Ci pomoc, podalem Ci miejsce gdzie pracowalem ale sam stwierdziels ze to za daleko i ze asz za niskie kwafifikacje do tego zawodu

Co do mojej osoby pozytek ma taki ze reprezentuje godnie interesy polskie na granica w postaci nie przynawania sie do takich posozytow jak chart.[
слушай ты собачье никто так станет
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok