Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
chart napisał:
Odpowiem słynnym cytatem ,,Cmentarze są pełne ludzi , nie do zastąpienia ,, takie jest życie każdego można zastąpić .Firma działa tak jak działała .Reszta ma przykład że nie wolno walczyć o swoje prawa bo będzie pa pa . I wszystko kręci się dalej .
------
Walczyc trzeba i nalezy, zwlaszcza gdy ma sie racje i prawo za soba. Ale trzeba byc wtedy konsekwentnym do konca, bez wzgledu na cene. Norwegowie schamieli, ale generalnie to tchorze. Gdy wyczuja determinacje i sile podkulaja szybko ogon. W sadach tez, ktore lubuja sie swoja droga udowadniac swoja polityczna poprawnosc.
Mialem konflikt z biznes partnerem w N. Stracilem na tym ca. 300 000 NOK, ale on 3 000 000 NOK i firme. I kwita.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
Walczyc trzeba i nalezy, zwlaszcza gdy ma sie racje i prawo za soba. Ale trzeba byc wtedy konsekwentnym do konca, bez wzgledu na cene. Norwegowie schamieli, ale generalnie to tchorze. Gdy wyczuja determinacje i sile podkulaja szybko ogon. W sadach tez, ktore lubuja sie swoja droga udowadniac swoja polityczna poprawnosc.
Mialem konflikt z biznes partnerem w N. Stracilem na tym ca. 300 000 NOK, ale on 3 000 000 NOK i firme. I kwita.
Ma Pan racje , bo inaczej nic nam nie zostanie .Postanowiłem walczyć osoba z nav widząc moje dokumenty , radziła zgłosić się z tym do adwokata .Popełniłem tyle błędów że ocena mnie głupek .Liczyłem że o ile będę grzeczny to się to jakoś ułoży ,znajdę nową prace .A były pracodawca nie będzie mi robił problemów . O ile nowy pracodawca do niego zadzwoni ,pytając o mnie .Ale łatwo wyciągać wnioski po fakcie .Nic czekam na to co zdziała Inspekcja Pracy , ale czuje że koniec będzie w sądzie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
czyli wyszlo szydlo z worka i wiadomo czemu napisales ten post
wyrzucili cie z roboty ci niedobrzy norwegowie i trzeba sie gdzies wyzalic
a to ze gorzej nas traktuja a to ze kabluja itp itd
mam nadzieje ze znajdziesz wkrotce prace , najlepiej gdzies gdzie nie bedize norwegow bo kto by chcial z nimi pracowac..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
obibok napisał:
czyli wyszlo szydlo z worka i wiadomo czemu napisales ten post
wyrzucili cie z roboty ci niedobrzy norwegowie i trzeba sie gdzies wyzalic
a to ze gorzej nas traktuja a to ze kabluja itp itd
mam nadzieje ze znajdziesz wkrotce prace , najlepiej gdzies gdzie nie bedize norwegow bo kto by chcial z nimi pracowac..


Widzisz kolego ten post jest podsumowaniem moich wieloletnich obserwacji piesków , twego pokroju .Zagryzł by drugiego Polaka aby tylko być w Norwegi .Jak napisałem twoi panowie i tak ci podziękują w przyszłości .Ale jeżeli będziesz się dobrze łasił i służył to możeeeeeeeeeeeeeeee będziesz mógł im służyć dalej .I czego ci z całego serca życzę .Nie miałem zamiaru opisywać mojej osoby ,jakoś głupio wyszło za co sorki .Zapomni o mnie zostajemy przy temacie .Co byś zrobił aby być w Norwegi , zaczynaj podbijać stawkę .Ja zaczynam mam po woli już wyje@ane .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(obibok)
Początkujący
nie jestem zadnym pieskiem ogonie jeden
dopuki jestem zadowolony z pracy i zarobkow to pracuje a jak cos mi nie bedzie pasowac to powiem adios bez zadnego wchodzenia w dupe bo nie mam tego w zwyczaju
a juz napewno nie mam w zwyczaju wylewac swoich żalow na forum tak jak to robisz ty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
obibok napisał:
nie jestem zadnym pieskiem ogonie jeden
dopuki jestem zadowolony z pracy i zarobkow to pracuje a jak cos mi nie bedzie pasowac to powiem adios bez zadnego wchodzenia w dupe bo nie mam tego w zwyczaju
a juz napewno nie mam w zwyczaju wylewac swoich żalow na forum tak jak to robisz ty


Nikt ci tego czytać nie kazał ,więc nie narzekaj że musiałeś czytać .A za nogawkę mnie złapałeś , z przyzwyczajenia pewnie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
chart
(chart)
Początkujący
To chyba już koniec dyskusji ,o ile mi wolno podsumuje .W całym temacie zabrakło mi wypowiedzi .Słuchaj co ty piszesz ja mieszkam i pracuje w Norwegi już wiele lat .Mam super relacje z Norwegami traktują mnie jak równego sobie .Odwiedzamy się, jestem tutaj bo czuję się że jestem w tej społeczności .To daje mi do myślenia ,a wam pozdrawiam dobranoc .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
chart napisał:
To chyba już koniec dyskusji ,o ile mi wolno podsumuje .W całym temacie zabrakło mi wypowiedzi .Słuchaj co ty piszesz ja mieszkam i pracuje w Norwegi już wiele lat .Mam super relacje z Norwegami traktują mnie jak równego sobie .Odwiedzamy się, jestem tutaj bo czuję się że jestem w tej społeczności .To daje mi do myślenia ,a wam pozdrawiam dobranoc .

A nie przyszlo Ci do glowy "filozofie", ze 99% normalnie funkcjonujacych w norweskim srodowisku Polakow ma (za przeproszeniem ) w dupie takie chore dysputy na forum MN ?
Moze to Ci da do myslenia, w co jednak watpie po przeczytaniu Twoich chorych wizji na temat Polakow w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Gabriel-
(Gabriel-)
Stały Bywalec
Josephvol.2 napisał:
Nicas napisał:
zeby bylo jasne do samoonanizmu

Weź \"intelektualisto\" napisz co to ten samoonanizm, ja za głupi widać jestem i nie wiem o chuj ci chodzi, Google też zbaraniało..
Właśnie ten twój wpis to ten samoonanizm, nawet w wyszjkiwarkę wszedłeś by tylko komuś dowalić.
Dzielisz włos na dziesięć części ponieważ na cztery to dla ciebie za mało. To jest właśnie ta internetowa czynność. Samoówielbienie z dowalenia innym według twojego urojonego schemaciku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
Nicas napisał:
Ja wole wzorem do nasladowania Powiedziec Kazdemu ,ze jestesmy Ludzmi
zbiorowisko Ludzi w ktorym bardza trudno znaleźć czlowieka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok