Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy ktoś mnie przyjmię pod dach na miesiąc maj i czerwiec? - Norwegia

3 Posty
Ersco Man
(ErscoMan)
Wiking
Mam pytanie do Was. Czy jest ktoś kto przyjąłby mnie do siebie(mieszkanie,pokój) na okres maj,czerwiec?
Pytam bo muszę dać jednej osobie znać czy będę miał zakwaterowanie bo od tego zależy czy da mi pracę na okres próbny a wiem że z wynajmem mieszkania wiąże się jakaś kaucja na chyba 3 miesiące a na początku to raczej nie będę na to miał. oczywiście co do mieszkania to mówię że się dołożę także z tym nie będzie problemu. dodatkowo jestem kucharzem więc obiadki polskie bądź coś włoskiego lub azjatyckiego gwarantowane.mieszkanie dotyczy w Oslo jakbym mógł to proszę o w miarę szybką ale pewną decyzję. pozdrawiam cześć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Bzyk1
(Bzyk1)
Wiking
czytając powyższe posty utwierdzam się w przekonaniu, że ludzi powinno się sortować na takich którzy mogą gdzieś wyjechać i na tych którzy na eksport się nie nadają. Wstyd i galopujące chamstwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
100 Postów
ja ja
(szefno)
Początkujący
Rachunek musisz zapłacić. Ogólnie to złóż wypowiedzenie www.nrk.no/lisens/skjema---oppsigelse-1.11508479. Ja tak zrobilem i mam problem z głowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Ersco Man
(ErscoMan)
Wiking
nie wiem co Was tak uderzyło w tym poście? przecież napisałem że się dołożę tak a nie na krzywy ryj?a może ktoś akurat szuka współlokatora...-ale nieważne!! po pierwsze( do kysa mega coś tam ) pisząc o kimś że ten ktoś jest pier*****ty nie znając tej osoby,(na podstawie wpisu) to chyba trzeba być samemu pier*****ym po drugie (do Bzyk1) żebyś za bardzo się nie zagalopował...pracujesz w sortowni czy co?? I na koniec "rodzynek" (sMM) który stwierdza po okularach czy ktoś jest biedny czy bogaty..szacun! ale spoko jak tylko będę jechał to powiedz ile chcesz tego mięsa żebym Ci zabrał pozdrawiam i i bez spiny Panowie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
ErscoMan napisał:
nie wiem co Was tak uderzyło w tym poście? przecież napisałem że się dołożę tak a nie na krzywy ryj?a może ktoś akurat szuka współlokatora...-ale nieważne!!
Napisalbys normalne ogoszenie typu *wynajme pokoj sam lub na spolke* to odpowiedzi bylyby inne. A tak wyszlo, ze sie dolozysz do kosztow pichceniem, wiec co sie dziwisz.

Moja rada - zamiesc ogloszenie jesze raz w nowym wątku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Bzyk1
(Bzyk1)
Wiking
ErscoMan napisał:
nie wiem co Was tak uderzyło w tym poście? przecież napisałem że się dołożę tak a nie na krzywy ryj?a może ktoś akurat szuka współlokatora...-ale nieważne!! po pierwsze( do kysa mega coś tam ) pisząc o kimś że ten ktoś jest pier*****ty nie znając tej osoby,(na podstawie wpisu) to chyba trzeba być samemu pier*****ym po drugie (do Bzyk1) żebyś za bardzo się nie zagalopował...pracujesz w sortowni czy co?? I na koniec \"rodzynek\" (sMM) który stwierdza po okularach czy ktoś jest biedny czy bogaty..szacun! ale spoko jak tylko będę jechał to powiedz ile chcesz tego mięsa żebym Ci zabrał pozdrawiam i i bez spiny Panowie.

kolego może nie wszystko zrozumiałeś ale poprzednim postem opowiedziałem się po Twojej stronie. Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
Bzyk1 napisał:
ErscoMan napisał:
nie wiem co Was tak uderzyło w tym poście? przecież napisałem że się dołożę tak a nie na krzywy ryj?a może ktoś akurat szuka współlokatora...-ale nieważne!! po pierwsze( do kysa mega coś tam ) pisząc o kimś że ten ktoś jest pier*****ty nie znając tej osoby,(na podstawie wpisu) to chyba trzeba być samemu pier*****ym po drugie (do Bzyk1) żebyś za bardzo się nie zagalopował...pracujesz w sortowni czy co?? I na koniec \\\"rodzynek\\\" (sMM) który stwierdza po okularach czy ktoś jest biedny czy bogaty..szacun! ale spoko jak tylko będę jechał to powiedz ile chcesz tego mięsa żebym Ci zabrał pozdrawiam i i bez spiny Panowie.

kolego może nie wszystko zrozumiałeś ale poprzednim postem opowiedziałem się po Twojej stronie. Powodzenia.

------
Obiecanki,cacanki....zamowilem tuszki z dzika od faceta o nazwisku Kajetan Poznanski a ten.... wypiepszyl na Malte...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok