Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
BogdanTracz1 napisał:
od 9 lat mowie ipisze po norwesku.
------
Bogdan, daj spokoj - to prymityw. Tacy sa i na fotelach w koparkach i prezydenckich rowniez.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
smingus
(smingus)
Wiking
6e6 napisał:


Proponuje autorce tematu zeby napisala do mnie na priv to jej wyjasnie jak miec papiery na koparki w tym kraju bez proszenia sie pseudoznawcow

Dlaczego zaraz na priv?
Czy to tak trudno opisać wszystko po kolei na otwartym forum?
A może zaproponujesz nowicjuszce iż sam za nią dokonasz tego potwierdzenia za drobną opłatą.
Co zaś do wyzwisk powyżej, to faktycznie niegodne są osoby takiej jak ty, psujesz sobie autorytet używając wulgaryzmów rodem od stolika z ciepłą wódą i kiszonymi ogórkami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
smingus napisał:
6e6 napisał:


Proponuje autorce tematu zeby napisala do mnie na priv to jej wyjasnie jak miec papiery na koparki w tym kraju bez proszenia sie pseudoznawcow

Dlaczego zaraz na priv?
Czy to tak trudno opisać wszystko po kolei na otwartym forum?
A może zaproponujesz nowicjuszce iż sam za nią dokonasz tego potwierdzenia za drobną opłatą.
Co zaś do wyzwisk powyżej, to faktycznie niegodne są osoby takiej jak ty, psujesz sobie autorytet używając wulgaryzmów rodem od stolika z ciepłą wódą i kiszonymi ogórkami.


nowe konto gabriel zlodziej i damski bokser
a do tego kapus
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
smingus
(smingus)
Wiking
6e6 napisał:
smingus...jest takie cos jak wyszukiwarka na forum, pisalem na ten temat juz chyba z 5 razy ale wy poltusy musicie miec za kazdym razem odpowiedz. Nie umiecie sobie znalesc, musicie miec po raz nty pisane to wiele razy. Po jakims czasie to denerwuje. co do wodki to sie nie mylisz, mialem dzis grila ze znajomymi co nie chowaja dupe w piasek jak norweg krzyknie. popilismy, pojedlismy i fajnie bylo bo jest wolne
To że jest wyszukiwarka nie oznacza wcale iż musisz wszystkich zaraz mieszać z błotem w tym też i mnie. Jak długo już jesteś w tej norwegi, że śmiesz nazywać innych /poltusy/.
To że wypiłeś nie daje tobie prawa do wywyższania się ponad innych.
Też mógłbym nazwać ciebie po negatywnym emigranckim imieniu.
Jednak mam swoją godność, nawet jak sobie i sporo wypiję.
Wypiłeś nie pisz i nie ubliżaj, ponieważ większość ludzi, będzie ciebie postrzegać jak wiejskiego głupka z miejskiego rynsztoka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
Jednak mam swoją godność, nawet jak sobie i sporo wypiję.

ty wiecznie pijany jestes socjalciagu gabriel zlodziej i kapus
a godnosci toi nie masz za grosz
raz jak wytrzezwiales to probowales przepraszac na forum ale potem znowu zachlales i usunoles konto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
6e6 napisał:
smingus bo wy wszyscy poltusy tacy mądrzy, tacy super , tacy idealni ale tylko jak Pan norweski nie patrzy ale jak prosjektleder idzie to nagle fajeczki rzucacie i udajecie ze pracujecie..cwaniaczki co o psi kant dupy rozbic


Co Ty plecierz teraz?
Opileś się już cieplej wódeczki...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
6e6 napisał:
prawde mowie
--------
Lomie koparkowy! Nachlales sie przemyta w Wielki Piatek, wypelniles bebechy Grillpolse X a, 19.90 nok w Wielki Post to zbierz dupe i idz spac. I nie chrap glosno bo sasiedzi beda stukac... z gory. Z twoim statusem na pewno kwaterujesz w 8miu w piwnica-hybel....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
wlasnie jak napisalem zachowujecie sei wy polacy w pracy, za grosz szacunku dla siebie i innych...czasami mi jest wstyd ze jestem polakiem


My wstydzimy się za Ciebie...
Przeczytaj swoje nędzne wypociny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
6e6 napisał:
cortez to ze Ty wpieprzasz kiepbaski to nie znaczy ze kazdy tak robi. Pozatym czy ja gdzies zle napisalem, czy ja kogos oszukalem, tak wlasnie jak napisalem zachowujecie sei wy polacy w pracy, za grosz szacunku dla siebie i innych...czasami mi jest wstyd ze jestem polakiem
--------
No fakt, w odniesieniu do ciebie calkowicie podzielam ten wstyd z toba!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
smingus
(smingus)
Wiking
6e6 napisał:
smingus bo wy wszyscy poltusy tacy mądrzy, tacy super , tacy idealni ale tylko jak Pan norweski nie patrzy ale jak prosjektleder idzie to nagle fajeczki rzucacie i udajecie ze pracujecie..cwaniaczki co o psi kant dupy rozbic
A cha, to tak, to interpretujesz, znaczy ty już nie poltus i nie boisz się norweskiego brygadzisty, majstra czy kierownika.
Ty odwrotnie, jak ich widzisz to ceremonialnie wyciągasz fona i gadasz godzinami.
No tak ty już nie poltus tylko pełną gębą Noreg. No tak, należny szacunek, tylko co ty tutaj robisz na tym poltuskim forum. Czyżby już anonimowo, rozwijasz swój podkulony codziennie norweski ogon i panoszysz się wśród maluczkich poltusów? W pracy pan norweg, a po pracy zwykły zakompleksiony? NO WŁASNIE KTO skoro nie poltus to pewnie xxxxx.

Drobne sprostowanie, ja nie mieszkam i nie pracuję w Norwegi, jednak dla rozrywki sobie czytam to forum, kiedyś chciałem tam jechać, nie dało rady przez firmę, a sam się bałem. Jednak pozostałem fanem, zwłaszcza jasty ponieważ gabriel padł na "ryj" i przestał się udzielać a było wtedy wesoło.
Szkoda, a sentyment pozostał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok