Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy warto wyjechać? - Norwegia

1 Post
pieter21
(pieter21)
Wiking
Witam
Nie wiem czy był taki wątek już czy nie, jeśli było to przepraszam
Ale chciał bym wiedzieć na świeżo, czy warto wyjechać do norwegii? jak wygląda rynek pracy dla grafika komputerowego, czy da sie znaleźć pracę? Jak wyglądają pierwsze miesiące, co się myśli, gdzie najlepiej chozić na zakupy itp..Jak wygląda sytuacja z emigrantami z syrii i pozostałych zakątków?
z góry dziekuję za pomoc
Pozdrawiam Piotrek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
pieter21 napisał:
Witam
Nie wiem czy był taki wątek już czy nie, jeśli było to przepraszam
Ale chciał bym wiedzieć na świeżo, czy warto wyjechać do norwegii? jak wygląda rynek pracy dla grafika komputerowego, czy da sie znaleźć pracę? Jak wyglądają pierwsze miesiące, co się myśli, gdzie najlepiej chozić na zakupy itp..Jak wygląda sytuacja z emigrantami z syrii i pozostałych zakątków?
z góry dziekuję za pomoc
Pozdrawiam Piotrek



Czy odpowiedzi na te wszystkie pytania chcesz za free,duzo ich jest...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Radi Radi
(Radi)
Nowicjusz
Mieszkam w Polsce, nie w Norwegii, ale dużo czytam o warunkach pracy i zarobków panujących tam i odpowiem krótko -- warto.
Sam planuję wyjazd jak tylko pozamykam kilka spraw w Polsce, a niestety trzymają one długo bo takie tu są procedury....
Niech wypowiadają się tutaj ludzie, którzy już kilka lat mieszkają w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Nie masz jakiegoś krewnego w PIS
Oni teraz wszystkim swojakom godziwe posady państwowe zapewniają na zasadzie teraz kurwa my
Szkoła ni matura nie wymagane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
Nie masz jakiegoś krewnego w PIS
Oni teraz wszystkim swojakom godziwe posady państwowe zapewniają na zasadzie teraz kurwa my
Szkoła ni matura nie wymagane



No kurde,co za czasy !!!
A jeszcze tak niedawno wystarczylo isc do "Pedzacego Krolika" i ciepla posadka w zarzadzie
Totalizatora Sportowego nalezala sie chetnemu , jak psu kosc.
Od reki mozna bylo tez dostac zlecenia na pare tysiakow w liniach OLT-warunek dobra KSYWA np.Jozef Bak.
To byl zloty wiek, jak mawial klasyk -przez pomylke wybrany na prezydenta.
I jak wszystko na tym swiecie, zloty wiek skonczyl sie odszedl w przeszlosc i nie wroci.
Granica strefy komfortu zostala przekroczona,zaczelo sie nowe,nieznane i dla elit III RP -niepewne.
Widze chwascie,ze miotasz sie tu na forum,wypisujesz glupoty,zakladasz nowe watki ogarniety panika.Wewnetrznie rozbity nie rozumiesz ,co sie wokol ciebie dzieje.
Sytuacja przerasta twoje mozliwosci jej zrozumienia.
Pomoge ci wiec ,bo mam dobre serce.
Zobacz ten rysunek obrazuje twoje polozenie.Przyjrzyj sie i wyciagnij wnioski, zrozumiesz,ze
to czym sie tu na forum zajmujesz jest bez sensu.Szkoda twojego czasu.Ty i cala ta twoja III RP minela i nie wroci ,no bo ,czy wraca cos do zycia ze smietnika historii ?

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów

()
Wiking
Jabin z Hazo napisał:
jasta102 napisał:
No kurde,co za czasy !!!

Jebinie jaki ty jesteś forumowy przymuł.
Sam Jasta na przeciwko ciebie, o tylko Profesor Zwyczajny w dziedzinie w której tu na forum się obraca, pomijając oczywiście to, że tak ty jak i on bez intensywnego grzebania w necie, pewnie żyć nie możecie.
A ja nadal trzymam jedną z moich dłoni, na łonie mojej partnerki, wszak już ŚWIĘTA WIELKANOCNE.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
187 Postów

(cysiek4)
Stały Bywalec
napisał:
Jabin z Hazo napisał:
jasta102 napisał:
No kurde,co za czasy !!!

Jebinie jaki ty jesteś forumowy przymuł.
Sam Jasta na przeciwko ciebie, o tylko Profesor Zwyczajny w dziedzinie w której tu na forum się obraca, pomijając oczywiście to, że tak ty jak i on bez intensywnego grzebania w necie, pewnie żyć nie możecie.
A ja nadal trzymam jedną z moich dłoni, na łonie mojej partnerki, wszak już ŚWIĘTA WIELKANOCNE.


co to gabriel scierwo socjal ci znowu NAV wyplacicl i gumowa lalke kupiles
a jak tam zona i dzieci ,zostaly w Askim?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
napisał:
Jabin z Hazo napisał:
jasta102 napisał:
No kurde,co za czasy !!!


A ja nadal trzymam jedną z moich dłoni, na łonie mojej partnerki, wszak już ŚWIĘTA WIELKANOCNE.

I prawidlowo ! Powszechnie wiadomo,ze jedna reka, to sie kury maca.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
pieter21 napisał:
Witam
Nie wiem czy był taki wątek już czy nie, jeśli było to przepraszam
Ale chciał bym wiedzieć na świeżo, czy warto wyjechać do norwegii? jak wygląda rynek pracy dla grafika komputerowego, czy da sie znaleźć pracę? Jak wyglądają pierwsze miesiące, co się myśli, gdzie najlepiej chozić na zakupy itp..Jak wygląda sytuacja z emigrantami z syrii i pozostałych zakątków?
z góry dziekuję za pomoc
Pozdrawiam Piotrek
1.warto tu przyjechać 2.roboty od zayebania prawie tyle co bezrobotnych 3.po pierwszych miesiącach (PRACY!!!!!) dalej srasz jak widzisz i kochasz ten kraj i ludzi 4. tu się nie myśli 5.na zakupy do polski 6. ostatniego pytania nie rozumiem... p.s. to tak w skrócie ale uważam ze odpowiedzi wyczerpujące na twoje pytania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok