Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
patrykgucio napisał:
pytam o slub a co ma do tego potomstwo
---
Patryczku,jesli slub nie kojarzy Ci sie z opcja potomstwa to raczej zwiaz sie z Norwegiem niz z Norwezka. Obnizysz w ten spisob poziom niebezpieczenstwa, ze regularnue bedziesz bity w morde, ze dostaniesz kopa po dwoch latach. A poza tym Norwegowie sa piekni, zadbani, delikatni, zakolczykowani i ostrzyzeni. W przeciwienstwie do typowych ziejacych feministyczno-terrorystycznym jadem norweskich kobietonow.
Domyslam sie, ze Twoja norweska wybranka to raczej rozmiar XXXL bogato wyposazona rowniez we... wlasne miesxkanie. Zadna normalna Norwezka nie zadala by sie z humanoidem z Europy Wschodniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
dwoje ma ale zadne z nich nie jest moje a ja chce miec swoje
no i te dwoje tez jak juz sa to niech beda bo co z nimi zrobic



Prowokatorze nienajgorsze otwarcie lykendu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(patrykgucio)
Wiking
HeartB napisał:
patrykgucio napisał:
pytam o slub a co ma do tego potomstwo
---
Patryczku,jesli slub nie kojarzy Ci sie z opcja potomstwa to raczej zwiaz sie z Norwegiem niz z Norwezka. Obnizysz w ten spisob poziom niebezpieczenstwa, ze regularnue bedziesz bity w morde, ze dostaniesz kopa po dwoch latach. A poza tym Norwegowie sa piekni, zadbani, delikatni, zakolczykowani i ostrzyzeni. W przeciwienstwie do typowych ziejacych feministyczno-terrorystycznym jadem norweskich kobietonow.
Domyslam sie, ze Twoja norweska wybranka to raczej rozmiar XXXL bogato wyposazona rowniez we... wlasne miesxkanie. Zadna normalna Norwezka nie zadala by sie z humanoidem z Europy Wschodniej.



i tu sie kolego mylisz bo mieszkamy u mnie , i nie jest w rozmiarze xxl tylko s jesli juz chcesz wiedziec, ja za byle co sie nie bralem nigdy nie biore i nie bede bral
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(patrykgucio)
Wiking
ciebie juz wykluczylem z rozmowy
zreszta ja to pytanie zadalem do panow ktorzy maja takie doswiadczenia i sa z norwezkami albo byli
a nie do tych ktorzy cos tam gdzies slyszeli i maja marzenia zeby byc z norwezka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Zapytam fachowców z PL ...
Jaka jest roznica pomiedzy Norwezką a Polką?
To jest jakaś roznica pomiedzy madrymi lub głupimi cipk..i?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Nicas napisał:
Boj fra uszlo ..... Rzucac sie na mysl to ok jerzeli Masz cos co obala ale na Osobe Czlowieka to puste . Nie swiat Twoj ani nie ty wladca by.....


Czy to prowokacja ,czy opiłeś się już cieplej wódeczki z przemytu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Nicas napisał:
no tak

Czyli twoje błędy ortograficzne sa ,,dziełem,, wysokiego steżenia alkoholu we krwi a nie dzielem przypadku...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
patrykgucio napisał:
HeartB napisał:
patrykgucio napisał:
pytam o slub a co ma do tego potomstwo
---
Patryczku,jesli slub nie kojarzy Ci sie z opcja potomstwa to raczej zwiaz sie z Norwegiem niz z Norwezka. Obnizysz w ten spisob poziom niebezpieczenstwa, ze regularnue bedziesz bity w morde, ze dostaniesz kopa po dwoch latach. A poza tym Norwegowie sa piekni, zadbani, delikatni, zakolczykowani i ostrzyzeni. W przeciwienstwie do typowych ziejacych feministyczno-terrorystycznym jadem norweskich kobietonow.
Domyslam sie, ze Twoja norweska wybranka to raczej rozmiar XXXL bogato wyposazona rowniez we... wlasne miesxkanie. Zadna normalna Norwezka nie zadala by sie z humanoidem z Europy Wschodniej.



i tu sie kolego mylisz bo mieszkamy u mnie , i nie jest w rozmiarze xxl tylko s jesli juz chcesz wiedziec, ja za byle co sie nie bralem nigdy nie biore i nie bede bral

------
Aha... czyli jest to Norwezka z genami z Hanoi lub Manilii. Ok. To i tak jestes do przodu. Norweg musi placic za taki zakup w internecie prawie 100 euro.
Powtarzam :ZADNA genetycznie prawdziwa Norwezka bez wad eliminujacych inne rozwiazania NIGDY nie zada sie z towarem czlowiekopodobnym z naszego regionu Europy. Jesli juz chce zdradzic swa rase to bedzie to robic z lada ciapatym lub nawet z kompletnym asfaltem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1501 Postów
Joanna Kuchnicka
(Asikhb)
Maniak
Naprawdę odważnie z tym "NIGDY" i "ZAWSZE". Wybitne nadużycie pojęć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
150 Postów

(Krowa)
Stały Bywalec
Hehe ....dostal kosza i teraz jest rozzalony i pieprzy glupoty Biedny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok