Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
Cóż mogę powiedzieć? Nikt nie zrozumiał mojego pytania. Zaznaczę ze nie szukam tu porad. Pytam z ciekawości ale nic się nie da od was dowiedzieć.A niektórzy to już myślą że to pytanie odnośnie rozliczenia podatku pendler jak jakaś kobieta tutaj się rozpisała ( Anna Bak). Oczywiście jak kobieta sprowadza wsztstko do pieniędzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
Jako pierwszy OPTYMISTA zauważył o co mi chodzi i zrozumiał moje pytanie.Szkoda ze nie odpowiedział jak jest w jego przypadku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
Zaznaczę dodatkowo ze tu gdzie mieszkam nie ma takiej ilości Polaków jak np w Oslo i nie mam kogo spytać.Prawde mówiąc to jestem jedynym Polakiem tutaj.Wiec jakby ktoś mógł do cholery odpowiedzieć na moje pytanie to byłbym wdzięczny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
I nawet się pojawiła odpowiedz od Josephvol który pomimo że nie odpowiedział na moje pytanie to potraktował temat poważnie.
Dzięki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
301 Postów
mat69
(mat69)
Stały Bywalec
to sie ciesz ze jestes jedyny i nikomu nie mow gdzie mieszkasz
do polski pojedz jak ci sie skonczy paszport albo dowod albo prawoj azdy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
Do mat69. A co wśród swoich jest aż tak źle ze powinienem się cieszyć ze jestem sam?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
Do Josephvol. W tym co piszesz masz sporo racji Jednak nikogo nie pytam o radę dla mnie Sam wiem co mam robić.Zastanawialem się tylko czy ja jestem jedynym burakiem który zadeklarował się ze będzie jeździł do polski co dwa tyg.
Wczoraj była zniżka na zakup biletów w Wizzaird,wiec kupiłem kilka. Zobaczymy co będzie dalej.Dzieki jeszcze raz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
301 Postów
mat69
(mat69)
Stały Bywalec
borys borysewicz 1 godzinę temu
Do mat69. A co wśród swoich jest aż tak źle ze powinienem się cieszyć ze jestem sam? tylko popatrz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
quunik
(quunik)
Wiking
są ludzie i parapety, ale jak słysze o takiej sytuacji to nie jestem pewny co do pierwszego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
No właśnie,ludzie i parapety.Widac to nawet na tym forum w tym moim temacie.Sa ludzie co coś napiszą rzeczowego a są i tacy co mi będą tu o wibratorch pisać.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok