Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Podróże do Polski - Norwegia

25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
Witam.Interesuje mnie jak często podróżujecie do Polski w ciągu roku.Chodzi o tych co mają rodziny bądź laskę w Polsce a pracują w Norwegii.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
Widzę ze nikt nie podróżuje do Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
Albo ja zacznę i napisze ze kazano mi jeździć co dwa tygodnie.Meczace to dla mnie bo mieszkam 200 km od centrum Oslo.Pozatym bilety nie zawsze w dobrej cenie a mogę latać tylko w weekendy.
Niech ktoś coś napisze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Facet - o co Ci chodzi? " Częstotliwość przejazdów zależy od poziomu Twego testosteronu lub skutecznośc Twego sąsiada w PL odwiedzających Twoja Kobietę. Więc jest różnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
borys borysewicz
(borysborys)
Wiking
Nie o to mi chodziło Panie Cortez. Ale przynajmniej ktoś coś napisał Jestem ciekawy jak inni często podróżują,bo to też są koszty i czas.Mi np trochę kasy idzie na bilet na samolot, dojazd na lotnisko i parking.Jak babie tłumacze ze podróże co dwa tygodnie to zbyt często bo mnie męczą i ze nikt tak często nie podróżuje to tego ona nie rozumie
Stąd moje pytanie do Was. Było by miło gdyby ktoś oprócz Pana Corteza odpowiedział
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
pck
(pck)
Początkujący
jakie koszty ? wizzar to za 30zl lata a zreszta dostajesz zwrot pendlel po 2000kr za kazdy tydzien

a jak nie pasuje to niech zona lata do ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
borysborys napisał:
Witam.Interesuje mnie jak często podróżujecie do Polski w ciągu roku.Chodzi o tych co mają rodziny bądź laskę w Polsce a pracują w Norwegii.

Nie wiem ile razy podrozuja wyzej wymienieni, ale do rozliczenia podatku jako "familie pendler" urzad skarbowy wymaga min. 4 wyjazdow w ciagu roku. Nie wiem w jakim celu dyskutujesz z jakas "baba" z okienka. Ty masz miec potwierdzone min. 4 podroze do Polski.
Kobiecinie pewnie sie "enslig pendler" (samotny) zaplatal w glowie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Kup babie porządny wibrator
240 volt i ze 10 cali długi
To da ci spokój
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
420 Postów

(optymysta)
Wyjadacz
Lindemans napisał:
borysborys napisał:
Witam.Interesuje mnie jak często podróżujecie do Polski w ciągu roku.Chodzi o tych co mają rodziny bądź laskę w Polsce a pracują w Norwegii.

Nie wiem ile razy podrozuja wyzej wymienieni, ale do rozliczenia podatku jako \"familie pendler\" urzad skarbowy wymaga min. 4 wyjazdow w ciagu roku. Nie wiem w jakim celu dyskutujesz z jakas \"baba\" z okienka. Ty masz miec potwierdzone min. 4 podroze do Polski.
Kobiecinie pewnie sie \"enslig pendler\" (samotny) zaplatal w glowie.


Anno, chlopowina nic nie mowil o statusie pendler a baba to jego polowica a nie kobita z urzedu, co domaga sie odpowiedniej ilosci podrozy. Jego baba chce by pojawial sie co 2 tyg a chlop szuka na MN argumentu by podrozowac rzadziej.

D"borys - dziwna i pokretna argumentacja, oparta na doswiadczeniach innych forumowiczow. Powiedz babie, ze ci staje...pinendzy na takie podroze, ze nie odlozysz, a jak nie odlozysz to jej nie sprowadzisz do eldorado i z jej sprzatania nici.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
optymysta napisał:
Lindemans napisał:
borysborys napisał:
Witam.Interesuje mnie jak często podróżujecie do Polski w ciągu roku.Chodzi o tych co mają rodziny bądź laskę w Polsce a pracują w Norwegii.

Nie wiem ile razy podrozuja wyzej wymienieni, ale do rozliczenia podatku jako \\\"familie pendler\\\" urzad skarbowy wymaga min. 4 wyjazdow w ciagu roku. Nie wiem w jakim celu dyskutujesz z jakas \\\"baba\\\" z okienka. Ty masz miec potwierdzone min. 4 podroze do Polski.
Kobiecinie pewnie sie \\\"enslig pendler\\\" (samotny) zaplatal w glowie.


Anno, chlopowina nic nie mowil o statusie pendler a baba to jego polowica a nie kobita z urzedu, co domaga sie odpowiedniej ilosci podrozy. Jego baba chce by pojawial sie co 2 tyg a chlop szuka na MN argumentu by podrozowac rzadziej.


Aha Do glowy mi nie przyszlo, ze w takich sprawach trzeba szukac porady na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok