Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

17146 Postów

(jasta102)
Maniak
optymysta napisał:
MartaGoglowska napisał:
Czy ktos korzystał z hipnozy do odchudzania?
Dziś rano w TV był o tym program i mówili, że to najskuteczniejsza metoda na odchudzanie - czytam opinie i w necie też wiele pozytywnego. Czy ktoś z was korzystał?


Marta na fotce nie wyglada na zapasiona swinie co to hipnozy sie chwyta bo nic juz nie skutkuje. Pewnie tam ze 3-4kg za duzo, to i cudotworca niepotrzebny

Marcie na fotce to raczej brakuje ze 3-4 kilogramy
są dwie muligheter
albo anorektyczka
albo zakochała się w homoseksualiście, co ją przymusza by na chłopaczka wyglądała
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Ada82)
Wiking
Szukaj motywacji bo to najlepsza opcja, a nie grzebanie w zwojach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
mateuszmt
(mateuszmt)
Wiking
Jezu dziewczyno to zależy tylko od Ciebie co myślisz że jakiś pajać zrobi to za Ciebie? Albo znajdziesz w sobie silną wolę albo Ci jebną za pare lat stawy, twoje żyły zaleją się tłuszczem co doprowadzi do niewydolnosci pompy miesniowo sercowej, bedziesz sie caly czas wstydzila wejsc na basen a faceci nie bedą na boczka zwracac uwagi. Także wszystko w Twoich rekach. Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
super_Jonasz
(super_Jonasz)
Wiking
Ja powiem szczerze, że na hipnozę nie zdecydowałbym się, nawet nigdy nie sprawdzałem informacji na ten temat. Wydaje mi się to trochę śmieszne nawet. Ja skorzystałem z Berratora, o którym dowiedziałem się z dyskusji na forum-kulturystyka.pl/topic/116849-czy-s...Bciema-wasze-opinie/
Znajomi twierdzili, że wydaję pieniądze w błoto, bo takie metody nie działają, ale się pomylili. Stosuję go już ponad miesiąc i póki co udało mi się pozbyć 5 kg. Systematycznie biegam i jeżdżę rowerem oraz staram się zdrowo odżywiać. To wystarcza w zupełności. Poza tym preparat zdecydowanie ogranicza uczucie głodu więc problem podjadania pomiędzy posiłkami zupełnie zniknął.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok