Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

27 Postów
valdez valdez
(valdez76)
Wiking
Nie spinaj się bo Ci żyłka pęknie. Jesteś jak ta skarbonka,im bardziej pusta tym bardziej brzęczy! A jak chcesz mnie sprowokować to musisz się bardziej postarać! Na razie to te Twoje wypociny są jak syrena,ani tego zjeść ani poru..ać. Podszkol się,a potem dyskutuj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Harper Harper
(Harper)
Nowicjusz
Absolutnie i 200%-SOPOT!!!
A-mieszka tam- w nadmorskich kamienicach,w bardzo dużych komunalnych(czyt.własność miasta)mieszkaniach spora ilosc osob starszych i nie tylko .Mieszkania są zadluzone w miescie- obecni lokatorzy nie sa w stanie utrzymac 100-150m lokali-nie mowiac o wykupie-miasto sie ich chętnie pozbywa
B/ poniewaz to "kurort" ceny za nocleg dla turystów w sezonie i poza sa kosmiczne ( polskie Lazurowe Wybrzeze)
C/ gwarancja przy rozsadnych cenach wynajecia przez caly tok-bo niewiadomo czemu tzw.warszawka lubi tam przyjezdzac na balangowanie
D/ poprostu -omc.polskie las vegas,pslmas i karaibas
-autohtoni raczej omijaja WYWCZASY W ZOPOT-ale warszawki i innych lanserow-moc
- brat tam od 35 lat mieszka to wiem co jest....
Mieszkanie 100m-300m pd plazy - i dziura w kieszeni bo utrzymac cos takiego-to tylko na warszawskie zarobki
- albo Mielno- ale tam to oblozenie tylko w sezonie,bo z Sopotem to tak - ze jest i przy plazy i przy duzych miastach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Harper Harper
(Harper)
Nowicjusz
Jeszcze watek patriotyczny- jak kogo stac niech kupuje byleby ruskich do polskich gruntow i lokali niedopuscic.....wiem ile w Gdansku juz na starowce wykupili- nowe i stare budownictwo, Gdynia skytower obepione nimi jak plaster miodu szaranczą.....ot tak- kupowac i tyle...a grunty nadmorskie caly czas rosna w cenie...systematycznie....sam zysk....a jak na starość sentyment chwyci i do kraju bedziesz chcial wrocic-ot i za jedno male nad morzem w centrum kraju prawie dwa duze dostaniesz....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
stmk napisał:
Jak wam się wydaje, która dzielnica będzie najlepsza pod zakup mieszkania pod wynajem. Chodzi o to, aby ulokować gdzieś oszczędności i nie trzymać tego w przysłowiowej skarpecie.

Jezeli myslisz o Warszawie, to chce sie pozbyc 3-ch mieszkan. Wszystkie w dobrych dzielnicach. Przy zakupie wszystkich, powazna obnizka ceny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Angelika Mojak
(Angela22)
Stały Bywalec
Sami obecnie się nad tym zastanawiamy. Czy jeszcze warto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok