Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zakup mieszkania w Polsce pod wynajem - która dzielnica? - Norwegia

5 Postów
Kamil Brz
(brzy)
Wiking
Zdecydowanie Warszawa. Obecnie możesz tam dostać sporo pieniędzy za wynajem mieszkania. Poza tym jeśli kupisz nieruchomość w Warszawie to masz pewność,że jej wartość w przyszłości nie spadnie bo ceny mieszkań w stolicy bardzo mocno się trzymają. Jest wiele ciekawych dizelnic.Stawiałbym na okolice z dobrym dojazdem oraz rozwiniętą.Taki jest Wilanów.

Moja siostra obecnie jest na finalizacji kupna mieszkania w tej okolicy. Kupuje sobie mieszkanie na Teodorowicza. Na osiedlu Zora Wilanów.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Kup używany dom na Florydzie. Wcale nie musisz jechać. Domy z lat 50-70-tych po renowacji po 30.000 - 60.000 $. A za wynajem kasujesz co miecha 500 - 700 $. Agencja wszystko załatwia. Lepszy interes to kup stary dom na zadupiu ble na południu Niemiec gdzie jest napływ uchodzców. Na dom możesz upachać 10 uchodzców. Za jednego Bendesrepublika płaci 20 jurków za dobę + media. Czyli za jednego masz 600 jurków za miesiąc x 10 sztuk ciapatych = 6000 jurków. Jeszcze bywają takie stare z muru pruskiego , ale kompletnie wyposażone i umeblowane po 50.000 jurków. A parę lat temu można było w Hesji kupić taki dom pow. 300- 400 m2 w miasteczku po 15.000 jurków. A trzeba być idiotą żeby iść w biznes wynajmu w kraju który żywcem dogorywa jak Polsza. Socjalu nima, pracy nima, gospodarka słabnie, firmy produkują na magazyn, ludzie nie mają kasiory. Komu ty chcesz w Polsce wynajmowac bidokom bez grosza. Zyczę powodzenia z przeprowadzaniem eksmisji niepłacącego lokatora.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
Inwestuj koniecznie na Syberii !!!! Ziemianki - najlepiej. Niedlugo PIS zacznie formować pociagi w tamtym kierunku - z tych co ocaleja z publicznych rozstrzeliwan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
valdez valdez
(valdez76)
Wiking
Miasto nieważne.Oczywiście Warszawa czy Kraków będzie Cię więcej kosztowało. Dobra uczelnia w okolicy,połączenia tramwajowe,autobusowe.Ja bym tam kupił,jeśli pod wynajem by to było
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
Trójmiasto,Warszawa,Wrocław,Kraków,najlepiej tam gdzie miasta dobrze prosperują.. radzę poczytać o rynku gospodarczym,rozwoju.. w tych miastach i sobie porównać..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Kamil ...
(BrzydkiZlyISzczery)
Wiking
Witam. Proponuje zainteresować się rynkiem hiszpańskim. Kryzys gospodarczy który można wykorzystać. Planowałem kupić mieszkanie w PL również pod wynajem dla studentow. Za tą cenę kupiłem dwa na wybrzeżu Costa Blanca. Strzał w dziesiątkę. zwrot inwestycji w max 5 lat. w Pl może po 20 latach? Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
valdez valdez
(valdez76)
Wiking
BrzydkiZlyISzczery napisał:
Witam. Proponuje zainteresować się rynkiem hiszpańskim. Kryzys gospodarczy który można wykorzystać. Planowałem kupić mieszkanie w PL również pod wynajem dla studentow. Za tą cenę kupiłem dwa na wybrzeżu Costa Blanca. Strzał w dziesiątkę. zwrot inwestycji w max 5 lat. w Pl może po 20 latach? Pozdrawiam i życzę powodzenia!
To nie głupie co kolega pisze. Pracuję z Estońcem,któremu rodzice kupili mieszkanie w Bułgarii 4 lata temu,koszty niskie i wszyscy latają do niego na wakacje z pracy.Mówi,że zarabia na tym nieźle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
czekaj chwilę, aż zapadnie decyzja o budowie 100 metrowego pozłacanego posągu Ofiary Smoleńskiej
i tam w pobliżu, bo będą miliony się schadzać jak na krakowskich Błoniach kiedy Święty nawiedzał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
valdez valdez
(valdez76)
Wiking
Pytał się poważnie to odpowiedz poważnie.Jak będziesz się pytał o koła do beemki a ja Ci o kołach do opla będę nawijał to będziesz zadowolony? Wkur...isz się pewnie jak i on teraz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
valdez76 napisał:
Miasto nieważne.Oczywiście Warszawa czy Kraków będzie Cię więcej kosztowało. Dobra uczelnia w okolicy,połączenia tramwajowe,autobusowe.Ja bym tam kupił,jeśli pod wynajem by to było
gość pyta poważnie a ty tu bździsz
dobra uczelnia w okolicy czego niby
o ile mi wiadomo to najlepsza z polskich tzw wyższych szkół to około 500 miejsca na świecie
co mu radzisz Oxford, czy Cambridge
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok