Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

W ile czasu zarobie na dom w norwegii? - Norwegia

4 Posty

(Marcin15)
Wiking
Witam , chce sie zapytac ile czasu zajmnie mi zarobienie na dom w norwegii?
dom chce w polsce ale zarobic w norwegi
Pisze temat bo mam juz dosyc, mieszkam na wsi i mam znajomego co pracuje w norwegii i mowi ze tak duzo zarabia ze nie wie co z pieniedzmi robic ale roboty nie chce zalatwic
i nie chce powiedziec gdzie pracuje ani nic
ale faktycznie jest bogaty bo raz w sklepie jak mu portfel spad na ziemie to tam chyba bylo z 50 tysiecy bo az sie domknac nie chcial potem jak podniosl
dom juz pobudowal i faktycznie kase ma bo teraz kupil kłada i skuter dla dzieciakow
a ja nawet na rower nowy nie mam
mowi ze roboty tyle ze szukac nawet nie trzeba bo norwedzy sami polakow szukaja bo wiedza ze sa dobrzy fahowcy we wszystkim, powiedzial ze jak pokazal paszport to nie pytali o nic go tylko od razu mial prace
powiedzcie mi czy warto jechac i jesli tak to gdzie? a najlepiej to prosze o namiary o prace tylko na priv zeby inni nie zobaczyli i mi nie zajeli miejsca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(andreasfryta)
Wiking
ha ha ! dobre !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Marcin15)
Wiking
prosze o powzne odpowiedzi bo sprawa jest tez powazna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Marcin15)
Wiking
mieszkam na wsi i naprawde ciezko z praca a zyc trzeba
on ma wszystko a ja nic i jeszcze pomoc nie chce tylko sie chwali
ostatnio taki zly bylem ze jak jechalem wieczorem rowerem ze sklepu to rzucilem peta w strone jego stogu zeby sie zapalil ale nie udalo sie bo zaczelo padac
moim zdaniem powinien pomoc bo wkoncu jestesmy z jednej wsi a jak tak duzo tam polakow szukaja to co to za problem zeby mi robote znalaz? przeciez polski paszport mam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Żałosne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Marcin15)
Wiking
taki sam jestes jak i on widze aby dokopac drugiemu i sie posmiac a pomoc nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Jesli chcesz nowoczesny dom, z panelami słonecznymi zeby nie płacić wielkich sum za ogrzewanie i ciepła wodę oraz w miarę wygodny dla rodziny, to potrzebujesz około miliona koron. Oczywiście nie bez znaczenia jest gdzie ten dom ma stać, bo ceny działek nie sa takie same w całej Polsce, a moze nawet działkę juz masz.
W każdym razie jeśli chcesz pracować i odkładać na dom, przy założeniu ze odkładasz 10 tysięcy koron miesięcznie, to łatwo obliczyć, ze zajmie ci to około 10 lat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Byl wystawiony za 2 700 000 PLN nieruchomosci.starbuy.com.pl/30845-malow...owy-xv-palac-z-dusza a cos takiego bedzie niezbedne przy takim sasiedzie jakiego ma zalozyciel tematu

Wiec bedzie musial zwiekszyc oszczedzana sume do 30 000 NOK na miesiac i popracowac nad inwestycja oszczedzanego kapitalu jak chce w 10 lat moc zakupic cos czym bedzie mogl "zablysnac sasiadowi"

Ewentualnie zuzyc 30 lat na to i takze dobrze zainwestowac

PS. Renowacja tez bedzie kosztowac nawet tylko ta zewnetrzna coby sasiad dobrze widzial, bo do srodka mozna niewpuscic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
maksym07
(maksym07)
Wiking
A ten twój kolega to nie Paweł p.?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
Marcin15 napisał:
Witam , chce sie zapytac ile czasu zajmnie mi zarobienie na dom w norwegii?
dom chce w polsce ale zarobic w norwegi
Pisze temat bo mam juz dosyc, mieszkam na wsi i mam znajomego co pracuje w norwegii i mowi ze tak duzo zarabia ze nie wie co z pieniedzmi robic ale roboty nie chce zalatwic
i nie chce powiedziec gdzie pracuje ani nic
ale faktycznie jest bogaty bo raz w sklepie jak mu portfel spad na ziemie to tam chyba bylo z 50 tysiecy bo az sie domknac nie chcial potem jak podniosl
dom juz pobudowal i faktycznie kase ma bo teraz kupil kłada i skuter dla dzieciakow
a ja nawet na rower nowy nie mam
mowi ze roboty tyle ze szukac nawet nie trzeba bo norwedzy sami polakow szukaja bo wiedza ze sa dobrzy fahowcy we wszystkim, powiedzial ze jak pokazal paszport to nie pytali o nic go tylko od razu mial prace
powiedzcie mi czy warto jechac i jesli tak to gdzie? a najlepiej to prosze o namiary o prace tylko na priv zeby inni nie zobaczyli i mi nie zajeli miejsca

MOŚKU-WIRKU WSTECZNY! DO BUDY! BŁAŹNIE!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok