Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
83 Posty
druch dryh
(druch)
Początkujący
A Gabriel znowu pijany
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@cysiek33: To opisz publicznie zlodzieja bo chwilowo to smiesznie wyglada bardziej w Twoja strone jak ktos niesprawdzal wszystkich tematow przez ostatnie poltora roku (nie ma linka do tematu o wielkim zdarzeniu).

A z tego co ludzie pisali publicznie to wyglada to tak: Imc Gabriel Cie czyms nastraszyl po czym zamowiles na niego pieski (policje) i podobno cos ukradl ale nie wiadomo co i niewiadomo jakim cudem. I jak piszesz przy tym damski bokser to wyglada to smiesznie jakbys sie za kobiete uwazal, bo nikt nie opisal tego ze jakas kobiete pobil.

W ogole cale to narzekanie w kazdym temacie jest bez sensu skoro nikt nie przedstawia kompletnej pelnej historii i tylko drazni lub rozsmiesza osoby na forum ktore nie wiedza oco chodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok