Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Zdrowie/Praca - Norwegia

Czytali temat:
1 Post
Kamil Żolik
(KamilZolik)
Wiking
hej...od jakiegoś czasu dokucza mi ból, drętwienie palców u rąk.. Po poszukiwaniach w necie podejrzewam u siebie tzw. "cieśń nadgarstka" nadgarstki.pl/?p=50
Z początku myślałem, że pijam za dużo kawy i wypłukuję Mg lecz kawę ograniczyłem i tabletki Mg zakupiłem i nic się nie zmieniło. Pierwsze oznaki pojawiły się jak rozpocząłem pracę na młocie pneumatycznym. Podczas samej pracy nic nie dokuczało. Ból nasilał się zwłaszcza w nocy i nad ranem. Od 2 dni męczy mnie w ciągu dnia
Czy możecie polecić lekarza neurologa w Bergen? Czy lepiej polecieć do Pl na leczenie?
Jak załatwić sprawę z pracodawcą (mam co miesięczne zlecenia), pracuję od 18 czerwca tego roku.
Z góry wszystkim dziękuję za udzieloną pomoc i rady.
Pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(artgregor)
Stały Bywalec
Mniej gruchę wal jak sie nie poprawi idź do swojego lekarza / fastlege on Jesli bedzie mial warpliwosci skieruje dalej do specjalisty . Chorobowe przysługuje po dwóch miesiąc po rozpoczęciu pracy wiec dobrze kombinujesz a czy warto decyzja zawsze jest twoja )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
139 Postów
Byk Miks
(roccobarocco)
Stały Bywalec
U mnie w pracy 3 rodowitych Norwegów miało ten sam problem. Potrzebny zabieg plus miesięczna rehabilitacj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok