Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zdjęcia na mn - Norwegia

771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
Jakiś czas mnie tu nie było i widzę, że mn to festiwal selfies. ykm. To mnie dalej nie będzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Iza nie przesadzaj
To jest najprawdziwsze najwierniejsze polskie forum
Nic tak Polski nieoddaje wiernie
Co umiemy i co mamy to każdy tu daje cześć siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Bogdan Drozd
(Bdrozd)
Początkujący
Ale w zamian nic nie masz. Wszystko jest płatne na tej stronce. Po za tym z mojej Norwegii wszyscy się śmieją ze tu takie głupoty qypisuja ludzie a inni to powtarzaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
104 Posty

(tomecki)
Początkujący
Bdrozd napisał:
Ale w zamian nic nie masz. Wszystko jest płatne na tej stronce. Po za tym z mojej Norwegii wszyscy się śmieją ze tu takie głupoty qypisuja ludzie a inni to powtarzaja

A kto to taki " wszyscy"? Jakiś klub dyslektyka, któremu patronujesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Bogdan Drozd
(Bdrozd)
Początkujący
Nie. To żaden klub.

Ale rozumiem Twój ból
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
104 Posty

(tomecki)
Początkujący
Bdrozd napisał:
Nie. To żaden klub.

Ale rozumiem Twój ból


To zdefiniuj wyrażenie " wszyscy" w tym kontekście. Co jeśli ja i mój sąsiad się nie śmiejemy z MN? To gdzie zasadność użycia wielkiego kwantyfikatora?
To pytanie retoryczne- bo i tak nie pojmiesz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Bogdan Drozd
(Bdrozd)
Początkujący
Nie mam zamiaru się z Tobą przekomarzać tu na forum, ale jeszcze mogę dodać przy okazji, że WSZYSCY mają największą bekę z tych lafirynd na MN - własnie zapodających Swoje fotki tutaj.
A że to Cię kole, oznacza to jedno, ale nie chce mi się rozwijać tego wątku, bo nie ma sensu.

Traktuj te moje wypociny jako punkt widzenia większości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Tak więc Drozdzie Bogdanie wpadasz tu tylko po to aby sobie lafiryndy polskie pooglądać
Strasznie często cię tu widuję
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Bogdan Drozd
(Bdrozd)
Początkujący
Absolutnie nie. Nie interesują mnie te lafiryndy z Norwegii.
Apropos widywanie mnie tutaj CZĘSTO - to zapewne moduł tej stronki, wyświetla jako osoby online, tych którzy są zalogowani.
A że ustawiłem sobie podczas logowania opcję zapamiętaj mnie...., ale tak na dobrą sprawę to w telefonie mam ciągle otwartą kartę przeglądarki ze stroną MN, dlatego pewnie cały czas jestem online
Mam tak ustawione, gdyż jednym kliknięciem palca przeskakuje np. z facebooka na MN.

Ale teraz bede sie wylogowywał, gdyż tak na dobrą sprawę jak jestem zalogowany to istnieje ryzyko że ktoś po stronie serwera zdobędzie dostęp do moich danych na komputerze, a co gorsza do kamerki w laptopie i nawet o tym nie bede wiedział.

Co innego z onetem, wp.pl czy facebookiem to poważne firmy niestety te stronke prowadzi strasznie podejrzana firma, zerująca na głupich rodakach i pustych lafiryndach szukających bolca, którzy nabijając content nie mają w zamian nic. Wszystko jest płatne.
Nawet załatwienie kodów pin czy karty europejskiej karty ubezpieczenia które sami sobie mozemy zalatwic przez internet nie płacąc nic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Bogdan Drozd
(Bdrozd)
Początkujący
no i drogi stary janku nie polemizuj bo Wszyscy widzą jak jest i że to co napisałem to jest prawda.
A ty drogi stary janku już tyle czasu tutaj jestes , chyba od samego początku MN.
Ciekawe jak masz rzeczywiście na imię i nazwisko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok