Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

17 Postów
Agares Aguares
(Agares)
Wiking
maciejko napisał:
U nas pokoje zaczynają się od 5 tys, a za ścianą pijaki i złodzieje . Właśnie takich mam

Kajetan...jak Ty dobierasz sobie mieszkanie jak wolisz mieszkac z pijakami i złodziejami ?..w ogole jak mozna miec na imie Kajetan

Spróbuj zaprosic jakas laske co poznasz na baletach do przyczepy na jakims kempingu..napewno sie do Ciebie odezwie nastepnego dnia

Blisko do pracy, potrzeby załatwiam głównie w McDonaldzie, prysznic mam w pracy. Jezdzac elektrykiem nie płacę za bramki

Trehytter...super pomysł Twoim elektrykiem, a jak Ci sie tak nagle zachce srać to do wiadra walisz w tym swoim Berlingo ?


Za 6 tys kr na południu to mozna sobie mieszkanie wynając całe w nieduzej miejscowosci oprócz agromelacji Stavanger czy Oslo. pokoje w małych miejscowosciach to ok 2,3 tys kr
juz zdążyłeś dopiec koleżance która szuka pracy i dossałeś się do mnie. Myślisz że naprawdę mam na imię Kajetan? to nieprawdziwe imię, a ty łykasz wszystko jak młody gąsior kluski nie masz do czego się czepić to teraz do imion . A czemu do ciebie laski nie przychodzą ,ciągle siedzisz na kompie, nie stać cię pewnie na balety.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
nie masz do czego się czepić to teraz do imion . A czemu do ciebie laski nie przychodzą ,ciągle siedzisz na kompie, nie stać cię pewnie na balety.

Po 24 h nieobecnosci na tym forum po 5 min od dania postu dajesz odpowiedz i pierdzielisz mi że ciagle tu siedze...Kajetan zastanów sie co Ty piszesz. Jakie laski nie przychodza? jakie ciagle siedzisz na kompie? jakie nie stac Cie na balety ? Co ty pierdzielesz kempingowcu...wódka za ciepła ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Agares Aguares
(Agares)
Wiking
maciejko napisał:
nie masz do czego się czepić to teraz do imion . A czemu do ciebie laski nie przychodzą ,ciągle siedzisz na kompie, nie stać cię pewnie na balety.

Po 24 h nieobecnosci na tym forum po 5 min od dania postu dajesz odpowiedz i pierdzielisz mi że ciagle tu siedze...Kajetan zastanów sie co Ty piszesz. Jakie laski nie przychodza? jakie ciagle siedzisz na kompie? jakie nie stac Cie na balety ? Co ty pierdzielesz kempingowcu...wódka za ciepła ?
denerwujesz się co ?....zapal sobie...... akurat nie masz racji z wódką - całkowicie jestem wolny od nałogów w przeciwieństwie do ciebie. postanowiłem że nie będę reagował na twoje wpisy , jesteś zbyt pusty i głupi żebym marnował na ciebie czas. temat uważam za zakończony i dyskusja z tobą to poniżanie się . Ja mam z ciebie niezły ubaw a ty się denerwujesz.....hehe... sprawdziłem twoje wpisy na innych postach - zawsze dogryzasz innym. nie będę cię obrzucał wulgaryzmami, choć to byłby twój poziom .dla mnie jesteś tylko pustakiem....to jest mój ostatni wpis w tym temacie. możesz sobie odpisywać , nawet już nie wejdę tutaj żeby sprawdzić twoje kolejne debilizmy. F U
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Kajetan czy Ty jestes chorym człowiekiem ? komu Ty chcesz dogryść ? Że nie bedziesz mi odpowiadać ? ciagle na tym forum znajduje sie jakis polaczek cwaniaczek który mysli że jest madrzejszy od kury, zauważ na swoje wypowiedzi..ciagle mi odpowiadasz tym samym co Ci napisałem.. czy to jest normalne ? Ciegle mi piszesz że dyskusja ze mna to poniżanie jakbys był niewadomo kim..a jestes tylko drobnym polaczkiem który mieszka w przyczepie bo go nie stac na normalne mieszkanie. Mówisz że sprawdziłes moje wpisy..czy Ty masz jakąs obsesje ? Ciagle mi piszesz że jestem pustakiem ale jak Ci zadaje pytania publicznie to odbijasz piłeczke i nie odpowiadasz..oj polaczki polaczki..przyjechaliscie do norwegii, mieszkacie na kampingach czy jakis elbilach i myslicie ze manna wam spada z nieba

Pełno tu takich cwaniaków co myslą że jak zarobili w NOK chwilowo to chulaj dusza piekła nie ma...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maciej Wysocki
(macko44)
Wiking
Ja tam jestem z tobą, sprowadziłem się tu z UK i tam to jest dość popularne sposób zamieszkania, a i przyczepy niekiedy mają lepszy standard niż nie jedno mieszkanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
345 Postów
P. H.
(Lomo)
Stały Bywalec
Co ty powiesz. Przecież czytając Polaków w UK na interi czy wp , to każdy ma willę i 4 samochody , i 4 razy do roku lata na Malediwy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
jacek lytaw
(kiaaudi)
Wiking
Nie słuchaj debili gdyż w przyczepie mieszkałem 4lata i w Tromsø i w Oslo. Bjølslet 650 zajebista przyczepka prysznic kuchnia toaleta ale nie korzystałem z niej wiadomo zapachy. To wszystko zależy od ciebie i nie słuchaj idiotow którzy płacą po 2 tys i mieszkają w 3 w pokoju albo pół wypłaty na mieszkanie tu jesteś sam sobie Panem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok