Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

MULTINOR - Norwegia

11 Postów
Karolina Ziemba
(KarolinaZiemba)
Wiking
Witam
Chciałam się zapytać czy ktoś korzystał z usług tej firmy i czy mógłby wyrazić swoją opinię na ich temat.

Dziękuję
Zgłoś wpis
7 Postów
Wiking
hejka, ja robilam u nich kiedyś u nich cv. W sumie to chyba dobrze je zrobili, bo znalazlam prace podobało mi się, że wszystko było dosc szybko załatwione 2 telefony i na mailu juz miała cv. Zobaczymy teraz jak im pójdzie z moim rocznym zeznaniem do skattu. Bedę wysyłać weekend...
Zgłoś wpis
4 Posty
Bogdan ŚMIŁEK
(caruzo9)
Wiking
czesc rozliczalem sie w ostatnin roku wiec tak jedni narzejaja drudzy chwala ja obiscie uwazam ze zwoty mialem wieksze jak mnie inna ksiegowa rozliczala sa skrypulatni nie jestem zadowolony byc moze w innych sprawach sa mocni pozdrawiam marketing maja dobry Bogdan
Zgłoś wpis
5 Postów

(Walu)
Wiking
julia napisał:
hejka, ja robilam u nich kiedyś u nich cv. W sumie to chyba dobrze je zrobili, bo znalazlam prace podobało mi się, że wszystko było dosc szybko załatwione 2 telefony i na mailu juz miała cv. Zobaczymy teraz jak im pójdzie z moim rocznym zeznaniem do skattu. Bedę wysyłać weekend...

hey a ile sobie liczą za rozliczenie roczne ?
Zgłoś wpis
153 Posty
Agata Dymna
(xdymna)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok