Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

Czytali temat:
halina manka Pawel Stateczny ( ) Magda850419 (2168 niezalogowanych)
5 Postów
Grzegorz Dubak
(GrzegorzDubak1)
Wiking
ty sie ogranicz troszku z ta bajera chlopcze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Dzięki takim kombinatorom mam prace. Każdy z nich odważny i cwany dopóki go nie oclą,a później płaczą jak dostają rachunek do zapłaty Tłumaczenia są żałosne A zasada jest prosta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
NOREK napisał:
Dzięki takim kombinatorom mam prace. Każdy z nich odważny i cwany dopóki go nie oclą,a później płaczą jak dostają rachunek do zapłaty Tłumaczenia są żałosne A zasada jest prosta
Oj tam oj, i tak mu do rozumu nie przemówisz,
ponieważ on wszystkich ma za dno.

Szkoda, tylko że nie macie możliwości namiarów na takie mundralińskie.

Ciekawi mnie także, dlaczego wasze służby, są takie niemrawe w tych sprawach.
Tyle aut, co jeździ po Oslo na polskich blachach to aż dziw, a o litewskich łotewskich nie wspomnę.
I to z reklamami zawodów które proponują.
Ciekawe, dlaczego czekają aż ktoś uprzejmie doniesie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
NO NOK
(NOREK)
Stały Bywalec
Ja tylko tłumaczę, a nie ścigam. I wiele historii mógłbym opowiedzieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
205 Postów
Rafal A
(Dyzio)
Stały Bywalec
Możesz jeździć 42 dni pojazdem ( autem, moto--ja tak robię) mając fast kontrakt itp.
Wchodzisz na toll.no/no/bil-og-bat/bruke-utenlandsk-b...sregistrert-leiebil/
Tam masz skjeme i wypełniasz ))
Ps. Jadąc z Pl na moto ( zarejestrowany na mojego tatę) zatrzymali mnie w Kristiandsand jak zjechałem z promu. Poprosili o nr personalny - podałem im i pan celnik oznajmił ze 7 lat mieszkam w Norge i nie moge i poprosił bym zjechał "na garaz". Tam podszedł inny pan celnik wziol dokumenty i to samo powiedział ))
Dałem mu kartkę z toll.no ( MUSISZ wydrukować to cała skjeme) i przeczytał sprawdził dane z dowodem czy mojego tatę wpisałem grzecznie oddał dokumenty i podziękował za współpracę )))
W ciagu roku 42 dni
Sprawdziłem na sobie !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Konrad Debski
(Konrad915)
Wiking
A jeśli mam zarejestrowaną Polską firmę - NUF. Podrużuję do kraju 3 razy w ciągu roku na ok 5..6 tygodni, wakacje 2 miesiące to tez mogę jezdzić autem na polskich tablicach przez rok czasu..? W norwegii wynajmuje pokój na okres czau w którym pracuje..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Konrad Debski
(Konrad915)
Wiking
..dodam tylko że nie mam umowy o prace z żadną firmą, ani nie byłem zatrudniony w zadnej firmie norweskiej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
GRZEGORZ SOBÓR
(omegags)
Początkujący
proszę o podpowiedź syn jedzie w grudniu już na stałe będzie miał zameldowanie u dziadków(PL-NO)dziadek norweg załatwił mu pracę w swojej starej firmie gdzie pracował i pewnie wyrobi od razu numer personalny ale czy będzie mógł jeździć autem którym pojedzie na polskich blachach przez rok (auto zarejestrowane na mnie a syn jako współwłaściciel).Dziadek był na politi i powiedzieli że na toll w swinesund musi przy wjeździe zgłosić fakt chęci stałego meldunku i opłacić cło od auta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Obawiam sie,ze dziadek moze miec racje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok