Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
kasiaczarna1969 napisał:
Same przepychanki słowne , jak widzę. Jeden drugiemu aby czymś dopiec . A z tym sie zgodzę jedynie , ze faktycznie tu nie mam stresu , bieganiny i żadnej nerwówki . Może coś w tym jest . Właściwie pierwszy raz próbowałam wdać sie w jakakolwiek dyskusje na tym forum i po raz ostatni.


Nie poddawaj sie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Kasiu
nie jesteś ani pierwsza, ani ostatnia, co tu się tak zarzekała
raz wpadłaś i już zostaniesz tu na zawsze
wołami nie odciągną teraz
zostałaś trafiona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Katarzyna Lewandowska
(kasiaczarna1969)
Wiking
Optymus_anihilacja napisał:
kasiaczarna1969 napisał:
Same przepychanki słowne , jak widzę. Jeden drugiemu aby czymś dopiec . A z tym sie zgodzę jedynie , ze faktycznie tu nie mam stresu , bieganiny i żadnej nerwówki . Może coś w tym jest . Właściwie pierwszy raz próbowałam wdać sie w jakakolwiek dyskusje na tym forum i po raz ostatni.

A jak wedlug ciebie ma wygladac dyskusja? Przeciez to nic innego jak scieranie sie pogladow by w rezultacie dojsc do jakiegos konsensusu.
Nawet jezeli go zabraknie mozna sie dowiedziec o nowych trendach, hipotezach itp.
Jezeli komus to nie pasuje, to zawsze moze wyp....lac.

wiem dokładnie co to dyskusja , ale wcale mi to nie wyglada nią, i oczywiscie wyp...lam jak najdalej od tej w/g ciebie dyskusji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Monkola D.
(monkola)
Wiking
Heh, chłopaki jak to chłopaki, pomądrzyć się muszą, choćby już odbiegali od tematu. No nic, idę pobiegać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
114 Posty
( )
(777)
Początkujący
monkola napisał:
Wiem, trochę banalny temat, ale od jakiegoś czasu mnie nurtuje Dyskutowałam ostatnio o tym z koleżankami i każda miała podobne odczucia- w Polsce chudną a w Norwegii tyją. Od siebie dodam, że przyjechałam tu parę miesięcy temu i mój styl życia jest zupełnie inny niż w Polsce- zdrowszy Biegam, jeżdżę na rowerze, dużo chodzę, jem masę warzyw, itp, itd.. W Polsce nie odmawiam sobie fast foodów i słodyczy (bo tanie!) i nie uprawiam żadnego sportu. I w Norwegii mam spodnie o jeden rozmiar większe, zaś w ojczyźnie trzymam te mniejsze. Czy to klimat tak wpływa? Że wilgoć, że zimno? No ale na wakacje do Polski, to się wszystko unormuje


Dieta cud !!!
M Ż
Mniej żreć ,wiecej seksu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
klaudia9292
(klaudia9292)
Wiking
my od kiedy jesteśmy w Norwegii z moim mężem nie mamy tyle czasu na wspólnego gotowanie w efekcie czego więcej jadamy na mieście i rzeczywiście po pewnym czasie kilogramy zaczęły przybywać. Myślę, że warto jest znaleźć nieco więcej czasu i zastosować się do tych kilku prostych zasad: pieknojestwtobie.com/dieta-odchudzajaca-dla-mezczyzn/
Im wcześniej tym lepiej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
klaudia9292 napisał:
my od kiedy jesteśmy w Norwegii z moim mężem nie mamy tyle czasu na wspólnego gotowanie w efekcie czego więcej jadamy na mieście i rzeczywiście po pewnym czasie kilogramy zaczęły przybywać. Myślę, że warto jest znaleźć nieco więcej czasu i zastosować się do tych kilku prostych zasad: pieknojestwtobie.com/dieta-odchudzajaca-dla-mezczyzn/
Im wcześniej tym lepiej

KŁAMCZUCHA! TY NIE MASZ MĘŻA(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
super_Jonasz
(super_Jonasz)
Wiking
Ja akurat zamiast debatować i myśleć co robię źle, że w Norwegii faktycznie przytyłem, zabrałem się za aktywność, zacząłem biegać i ogólnie więcej się ruszać, ćwiczyć, jeździć rowerem itp. W Polsce znajoma poleciła mi suplement diety Berrator. Szukając więcej informacji trafiłem na kilka dyskusji na forach, a na stronie Fabryki Siły przeczytałem obszerniejszy artykuł o preparacie www.fabrykasily.pl/suplementy/berrator-s...ialanie-efekty-sklad
Muszę przyznać, że stosuję go już prawie 2 miesiące i efekty są bardzo fajne. Skutecznie hamuje apetyt i poprawia metabolizm. Dlatego jeśli ktoś szuka jakiegoś suplementu to polecam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok