Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Co sądzicie? - Norwegia

Czytali temat:
Jozef Mozdzen polarisfit2 polaris (3462 niezalogowanych)
18 Postów
Chef Jack
(chefstavanger)
Wiking
Witam,

Co sądzicie o sprzedaży bezsposredniej, budowaniu sieci sprzedażowych(dystrybutorskich), o firmach takich jak FM Group, Avon, Mary Kay, etc...?

Czy dystrybutorzy naprawdę zarabiają? Czy posiadając dostep do produktu, klientów, można zarobić na samej roznicy miedzy cena dystrybutorska a detaliczna?

Czy po prostu chodzi o to, by mieć dostep do tańszych produktów bedac dystrybutorem?


Ile ludzi tyle opinii

Milego dnia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Nie sa mi znane osoby bogate, ktore zaczynaly jako sprzedawca detaliczny z marketingu wielopoziomowym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Anna Kowalska
(krymelka)
Wiking
Owszem dadzą zarobić, ale nie podlega dyskusji że sa małe kwoty przynajmniej na początku.Jeżeli nie zaangażujesz sie w 100% to średnią krajową trudno wyciągnąć. Moim zdaniem można to traktować jako dodatek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Slaw R
(slaw64)
Wiking
witam! posiadam aktualne i calkowicie wiarygodne odpowiedzi na temat fm.group itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Magdalena Klich
(magdalenaklich)
Wiking
Witam serdecznie , oczywiscie zapraszam na prezentacje firmy oraz mozliwosci zarabiania pieniedzy w systemie MLM . W takim systemie pracuje sie i zarbia pieniadze w firmie FM GROUP.

odpowiem krotko na pytanie czy duzo sie zarabia ?
zarabia sie tyle ile poswieca sie czasu i jakie ma sie zaangazowanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Nie wiem jak jest teraz i to Tu w Norge .
---
Jednak w Polsce swego czasu , to taka praca , faktycznie była tylko jako dodatek do zabicia nadmiaru wolnego czasu , jak ktoś pracował na etacie za biurkiem ...
---
Jednocześnie była to dobra interaktywna gimnastyka pozwalająca utrzymać wagę ciała w normie bez specjalnych ćwiczeń . Takie swoiste dwa w jednym ...
---
Natomiast by coś naprawdę zarobić , to trzeba było być co najmniej Liderem Nawet małego zespołu "MRÓWEK"...
---
To tyle z Mojego doświadczenia ze współpracy z Amway w latach 80 ubiegłego wieku .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Magdalena Klich
(magdalenaklich)
Wiking
dobrze, ze podales w jakich latach wspolpracowales z ta firma

dodam, ze MLM to system pracy , ktory ewoluowal i dzis nie nazywa sie nikogo mrowkami.
Dzis nie programuje sie ludzi jak roboty, ktore maja stac przy tasmie i "napierdzielac raczkami". MLM to niezaleznosc i absolutna dobrowolnosc. "Jest praca jest wynik"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Patryk Rat
(patrykrat)
Wiking
To prawda.
Dzisiaj te systemy bardzo ewoluowały.
Sam zawsze byłem negatywnie do tego nastawiony, jednak zdecydowałem sie poznać wroga
Oczywiście obiektywnie analizując wszelkie za i przeciw.
Wynki jaki mi wyszedł przeważył w znaczącym stopniu na system MLM.
Jest to absolutna przyszłość nowoczesnej sprzedaży usług oraz produktów.

oczywiście na start trzeba też inwestować, jednak żadne biznes nie działa bez inwestycji.
Głównym problemem jaka jest opinia w Polsce było złe nauczanie oraz niewyedukowany dystrybutorzy.Którzy na siłę wciągali ludzi obiecywali im złote góry.

W latach jak powyżej wspomniano chodziło o sprzedawanie, dzis odchodzi sie od tego modelu ponieważ 95% populacji nie umie sprzedawać a dodatkowo nie chce.
Dziś stosuje sie zasadę korzystaj tylko ty i polecaj innym.

Chyba każdy produkt na rynku ma swojego odpowiednika w MLM,najważniejsze jest dobrać Towary , których będzie sie chętnie polecało i używało.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
magdalenaklich napisał:
dobrze, ze podales w jakich latach wspolpracowales z ta firma

dodam, ze MLM to system pracy , ktory ewoluowal i dzis nie nazywa sie nikogo mrowkami.
Dzis nie programuje sie ludzi jak roboty, ktore maja stac przy tasmie i "napierdzielac raczkami". MLM to niezaleznosc i absolutna dobrowolnosc. "Jest praca jest wynik"



i wyprany mozg
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Patryk Rat
(patrykrat)
Wiking
Jeśli ktos daje sobie wyprać mózg, to jest po prostu słaby i sie do tego biznesu nie nadaje.
(Nie nadaje sie do żadnego innego biznesu)
Chociaż słowo wyprany mózg u każdego znaczy co innego , czy mógłbyś sprecyzować , co dokładniej miałeś na myśli ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok