Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
571 Postów
helen :)
(pozazycie)
Wyjadacz
diabelskie_nasienie napisał:
Witam. Tu nie ma nawet co komentowac.
Skopiowalem wszystkie posty tych Pan.
Wysylam do telewizji zeby sprostowala sprawe Nikoli, do
pana Rutkowskiego zeby naprawil swoj blad i odwiozl corke do Norwegii oraz
do opieki spolecznej zeby ewentualnie sie pospieszyla z interwencja jesli detektyw sobie odpusci.
Pozdrawiam.




Teraz to wystraszyłeś na poważnie, ale tylko założycielke...
Ja też kopiuje ,ale do swojej spr w toku z założycielka...


Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
BiZi napisał:
Chochlik napisał:
BiZi napisał:
Chochlik napisał:
HANIEBNE POLTUNSTWO

ZNALEZLI SOBIE KOZLA OFIARNEGO I JADO PO BABIE JAK PO SZMACIE,PATRZEC KURWA NA SWOJE DUPY ZASRANCY A NIE NA CZYJES JEJ DUPA JEJ SPRAWA,WPIERDALA SIE WAM KTOS W WASZE PRYWATNE ZYCIE TACY WSPANIALI WYKSZTALCENI I HUJ WIE CO JESZCZE A A JADA PO KIMS JAK PO SZMACIE

SZDERCY CIESZACY SIE CZYJAS PATAOLOGIA OBRZYDLIWI JESTESCIE


jado jado chopcy, chopcy radarowcy......

kolejny rynsztokowy ANAL-fabeta


I HUJ CI DO TEGO



hehehe....kundel przemowil....wigilia czy co?


HEHE A CO TY NA TA WIGILIE JESZ ZE GADASZ Z PSEM MASZ NAPISANE KONKRETNIE NIE MOJA DUPA NIE MOJA SPRAWA WIDZE ZE NIEDOSC ZE GADASZ Z PSAMI TO JESZCZE CI CZEGOS BRAKUJE PIERWSZE POMLASKA CI GASIORA DRUGIE ANAL-fabeta TY JAKIS ZBOCZONY JESTES CZY NIE MOZESZ SIE POZBIERAC PO TEJ WIGILI

KONCZE Z TOBA BLAZENADE
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
www.lex.pl/czytaj/-/artykul/strasburg-se...mentarze-internautow
Europejski Trybunał Praw Człowieka w wyroku z 10 października uznał, iż internetowy serwis informacyjny ponosił odpowiedzialność za obraźliwe komentarze umieszczone przez internautów pod jednym z opublikowanych artykułów.

niech ktos usunie ten zenyjacy temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Chochlik napisał:
BiZi napisał:
Chochlik napisał:
BiZi napisał:
Chochlik napisał:
HANIEBNE POLTUNSTWO

ZNALEZLI SOBIE KOZLA OFIARNEGO I JADO PO BABIE JAK PO SZMACIE,PATRZEC KURWA NA SWOJE DUPY ZASRANCY A NIE NA CZYJES JEJ DUPA JEJ SPRAWA,WPIERDALA SIE WAM KTOS W WASZE PRYWATNE ZYCIE TACY WSPANIALI WYKSZTALCENI I HUJ WIE CO JESZCZE A A JADA PO KIMS JAK PO SZMACIE

SZDERCY CIESZACY SIE CZYJAS PATAOLOGIA OBRZYDLIWI JESTESCIE


jado jado chopcy, chopcy radarowcy......

kolejny rynsztokowy ANAL-fabeta


I HUJ CI DO TEGO



hehehe....kundel przemowil....wigilia czy co?


HEHE A CO TY NA TA WIGILIE JESZ ZE GADASZ Z PSEM MASZ NAPISANE KONKRETNIE NIE MOJA DUPA NIE MOJA SPRAWA WIDZE ZE NIEDOSC ZE GADASZ Z PSAMI TO JESZCZE CI CZEGOS BRAKUJE PIERWSZE POMLASKA CI GASIORA DRUGIE ANAL-fabeta TY JAKIS ZBOCZONY JESTES CZY NIE MOZESZ SIE POZBIERAC PO TEJ WIGILI

KONCZE Z TOBA BLAZENADE



no wlasnie, koncz wasc......mam nadzieje, ze nie mieszkasz w No, bo takich ynteligentow tutaj nie potrzeba....eh te otwarte granice.....coraz wiecej gowna przyjezdza.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(Angee19)
Wiking
pozazycie napisał:
diabelskie_nasienie napisał:
Witam. Tu nie ma nawet co komentowac.
Skopiowalem wszystkie posty tych Pan.
Wysylam do telewizji zeby sprostowala sprawe Nikoli, do
pana Rutkowskiego zeby naprawil swoj blad i odwiozl corke do Norwegii oraz
do opieki spolecznej zeby ewentualnie sie pospieszyla z interwencja jesli detektyw sobie odpusci.
Pozdrawiam.




Teraz to wystraszyłeś na poważnie, ale tylko założycielke...
Ja też kopiuje ,ale do swojej spr w toku z założycielka...

Szkoda ,że wcześniej nie założyłeś tego anonimowego avarta i tak wyżej w temacie nie napisałeś.
Ale lepiej późno niż wcale.

Pozdrawiam



Znów mnie podasz na Świadka że Cię własny mąż bił i gwałcił??czy może że ukradł Ci swoją kosiarkę z garażu??te Twoje sprawy to w prokuraturze już wszyscy znają i Ciebie też...i te Twoje nr...Mojego ojca też całe życie posądzałaś i nigdy nic nie udowodniłaś bo jest porządnym człowiekiem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
cała prawda o pozie życie jest chyba taka
ona by chciała zostać najbardziej popularną kobietą na MN
i widnieć jako pierwsza na liście
www.mojanorwegia.pl/u/lista_4.html
niestety jest już za leciwa i jest o wiele więcej młodszych i bardzie ponętnych dupek
do których zaglądają faceci i nabijają punkty
można jeszcze samemu się podnieść na liście, ale to trzeba zakładać setki kont i się klepać
także wynalazła inny sposób na wlezienie na szczyt rankingu
robi show
i już do czwartego miejsca najbardziej popularnych dobrnęła
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
patim napisał:
www.lex.pl/czytaj/-/artykul/strasburg-se...mentarze-internautow
Europejski Trybunał Praw Człowieka w wyroku z 10 października uznał, iż internetowy serwis informacyjny ponosił odpowiedzialność za obraźliwe komentarze umieszczone przez internautów pod jednym z opublikowanych artykułów.

niech ktos usunie ten zenyjacy temat


ale "dlaczemu"? , przeciez tyle fajnych rzeczy tutaj opisuja , i albumy rodzinne , przeciez to lepsze od "Klanujacych inaczej" hahahahaha


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Lucek Lucjański
(diabelskie_nasienie)
Wiking
Mam gdzieś prokuraturę..durna babo! Chcesz być sławna to Ci tą slawe zapewnie..bedziesz miala show jak ta lala. Wszystko co skopiowalem wysle do Rutkowskiego i do Polsatu. Zainteresuje rowniez tymi postami dyrekcję w szkole Nikoli jak i MOPS. Bedziesz niedlugo autografy rozdawala.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
A pomyslales o Polskich podatnikach diabelskie_nasienie? Czemu maja znowu utrzymywac czyjes dziecko? To jest poprostu skandal proletariat produkuje dzieci na potege a potem odpowiedzialnosc spada na kapitalistow i uczciwie pracujacych obywateli ktorzy to musza utrzymywac poprzez podatek i akcyze.

Pozatym caly ten temat jest swietnym ukazaniem prawdy o proletariacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Dorota Lewandowska
(dorotka123)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok