Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

Szukam tłumacza - Norwegia

Czytali temat:
Ewa Żółtowska Agata Dymna Kasia K Joanna Kolakowska Edyta G Robert580 Beatka565 (802 niezalogowanych)
1 Post
Hanna Konopacka
(konopackahanna)
Wiking
Hej.
Szukam kogos kto moglby przetlumaczyc kilka dokumentow z norweskiego na polski. Nie musi to byc tlumacz przysiegly, po prostu ktos kto biegle posluguje sie norweskim i moglby zrobic takie tlumaczenie w przystepnej cenie. Mozecie kogos polecic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Magda N
(magda358)
Wiking
Znam jedną dziewczynę z Bergen, która mieszka w Norwegii od paru lat i zajmuje się czymś takim. Nie ma wykształcenia w tym kierunku, zajmuje się tym raczej "po znajomości" i dlatego też nie ma wygórowanych cen Ja tłumaczyłam u niej kilka dokumentów i jestem zadowolona. Kontakt: alicja-m@outlook.com.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
konopackahanna napisał:...Szukam kogos kto moglby przetlumaczyc kilka dokumentow z norweskiego na polski.
Była Tu Kiedyś Przesympatyczna Pani Barbara , która Uczy języka norweskiego w szkole , jednak po nagonce ... przez co zacniejszych debili , wątpię czy teraz zagląda na To Forum ...
---
Pozostał po Niej Ładny temat do nauki norweskiego .
---
Jest też Pani "HILTON" która też Umie płynnie ten język . zagląda sporadycznie , Napisz do Niej na >PW< kto wie może akurat zajrzy i przeczyta .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
konopackahanna napisał:
Hej.
Szukam kogos kto moglby przetlumaczyc kilka dokumentow z norweskiego na polski. Nie musi to byc tlumacz przysiegly, po prostu ktos kto biegle posluguje sie norweskim i moglby zrobic takie tlumaczenie w przystepnej cenie. Mozecie kogos polecic?


Polecam : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/jezyk-nor...norweskie-39811.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok