ja tez jestem z Oslo a dokladniej z Majorstuen i rowniez narzekam na brak znjaomych
nie ma z kim plotkowac chodzic na zakupy i takie tam
pozdrawiam wszystkich
17 Lat, 3 Miesięcy temu
1 NOK
NORWEGIA – STAVANGER | SZUKAMY FACHOWCÓW DO PRACY Norweska firma budowlana V-Bygg AS poszukuje doświadczonych: CIEŚLI KONSTRUKCYJNYCH / STOLARZY / PRACOWNIKÓW WYKOŃCZENIOWYCH do realizacji nowoczesnych projektów mieszkaniowych oraz biurowych w Stavanger.