Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

140 Postów
Renata nata
(renat35)
Stały Bywalec
co prawda nie ma mnie jeszcze w Norwegii, ale juz bilety zabukowane na 1 sierpnia , mam nadzieję że będzie szansa na spotkanie, będę mieszkała zaledwie 30 km od Ciebie w Sarpsborgu, więc do miłego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Jasne , czekam na wiadomość .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
alma i juz masz goscia w sobote!!!!!!!!!!!!hihihihihii jade do svinesund na zakupy wiec juz mozesz wstawiac kawe!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Jasne , wpadaj .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Marcin_D)
Początkujący
Hmmm...
widze ze wszedzie jest tak samo... duzo ludzi w sklepach mowi po polsku, widac nas wlasciwie na kazdym rogu...
aut na numerach z PL znowu nowych najechalo... pewnie czesc zostanie duzo dluzej niz planowala, (sam kiedys przyjechalem na 3 tygodnie)
a z niewiadomych(?) powodow kontakt jest bardzo utrudniony, ja oczywiscie jakos sobie to kiedys wytlumaczylem, ale nie bede tutaj o tym pisal, ogolnie czesto ludziska sobie albo nie ufaja, albo jacys zawistni sa, albo znowu zbyt rozrywkowi.....
a byloby milo wypic kawe, piwo, odpalic grilla, albo wtrzasnac jakies nasze ciasto... zeby jeszcze mial je kto upiec i poprostu pogadac.... nie licytowac kto ma lepiej, kto jezdzi wiekszym, kto zna bogatszych...itp. bo to nie prowadzi do niczego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Renata nata
(renat35)
Stały Bywalec
Dokładnie tak jak mówisz Marcinie, niby chcemy, niby potrafimy a jednak wszystko zaczyna się i kończy na słowach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Patrycja84)
Wiking
Jestem z Haugesund. Mam 4 miesiecznego synka, chetnie poznam jakas kolezanke.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Marcin_D)
Początkujący
hmmm..
ja rowniez chetnie poznam kolezanke
jeszcze chetniej z dzieckiem...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tomo)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Katarzyna hm nie wazne
(kasiorzyca119)
Wiking
moze mnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok