Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

107 Postów
Kasia kkkkk
(Kosacha)
Początkujący
No prosze, jak to fajnie sprobuje do was napisac tak poza forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Kasia kkkkk
(Kosacha)
Początkujący
Kobitki niestety nie potrafie sie odezwac poza forum, bo nie ma zadnych maili podanych.
Jesli bedzicie mialy ochote sie odezwac, umowic na kawke lub cos to podaje swojego maila : kko@bis-industrier.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Można wysłać prywatną wiadomość u góry obok profilu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Kosacha napisał:
Kobitki niestety nie potrafie sie odezwac poza forum, bo nie ma zadnych maili podanych.
Jesli bedzicie mialy ochote sie odezwac, umowic na kawke lub cos to podaje swojego maila : kko@bis-industrier.no


zaraz pod zdjeciem masz PM kliknij na to i juz masz okienko do pisania,ale musisz wybrac osobe do ktorej chcesz napisac lub na gg: np moje 12396227

pozdrawiam

p.s. ja z Martusia już sie spotkalysmy i było bardzo miło, teraz odliczam dni do nastepnego spotkania...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Madziu bo się zawstydze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(Myszka341)
Wiking
Ma ktoś w Oslo ochote ka kawke i "babską" pogawędke ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Dobrze że mi przypomniałaś, zapomniałem sobie kawę zrobić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Ola Walczak
(Olla)
Wiking
czesc.....
Od jakiegos czsu mieszkam w drammen i rowniez mam problem z zapoznaniem kolezanki,znajomych...Nie umiem jeszcze norweskiego wiec nie mam gdzie sie pchac ...Milo by bylo zapoznac kogos sympatycznego do wspolnych rozmow,wypadow poza dom...nawet do wspolnej nauki norweskiego poza tym we dwoje razniej
Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(asterix__25)
Wiking
jest ktos z Harstad??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Proponuję zapakować się w najbliższą sobotę w pociąg lub inny środek komunikacji i przybyć do Oslo na forumowe spotkanie walentynkowe. Poznacie kilka miłych osób do pogaduch i wspólnych wypadów. Język norweski nie jest wymagany gdyż porozumiewamy się w Naszym ojczystym języku Wystarczy odrobina chęci aby przyjść pierwszy raz a potem wpada się w nałóg i ciężko opuścić kolejne spotkanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok