Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
alez nic nie stoi na przeszkodzie )))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(kołcia8)
Wiking
Hej
Ja jestem z Trondheim i chętnie poznam kogos z Trd i okolic.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Daniel Kulczycki
(daniel1246)
Wiking
czesc ja tez szukam fajnych znajomych okolic Moss Fredrikstad i okolic pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
A ja chcialem postawic piwo i spotkac sie w Oslo i nikt sie nie zglosil!!!! Ale jestem nieciekawym gosciem to moze dlatego!!!!No coz przyszlo siedziec na forum zeby pogadac sobie!!!pozdrawiam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
fazi teraz jak napisałes ze chaiałes postawic to mysle ze szybko znajdziesz chetnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
Fazi czemu nie ciekawym ? Ja bym chętnie się spotkała ,ale mam do Oslo za daleko
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
odemnie tez daleko a szkoda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
WIECIE CO...?

Ja nie bardzo jarzę co niektórych , no może ich konkretne wypowiedzi.

A zwłaszcza Tych z Osi ...
Mieszkacie w dużym zbiorowisku , macie kościół w którym prawie codziennie są msze w języku polskim i piszecie ,że nie macie znajomych , a jak przychodzi co do czego to po takiej mszy ,zamiast usiąść spokojnie w salce zamówić kawę i ciacho i spokojnie na luzie posiedzieć pogadać np poważnie lub o bzdurach , to każdy się zwija bo nie ma czasu bo to tamto sramto owamto ...

Mieszkałem trzy miesiące w okolicy Oslo Jessheim , Strommen.
I co tydzień jeździłem do Osi i po góra 20 minutach już nikogo prawie na kawie nie było .

Tu gdzie teraz mieszkam jest podobnie ,ludzie do kścioła jadą nieraz pół---godzinę ,jednak po mszy chwila moment i sala pusta .
Inne nacje siedzą rozmawiają śmieją się ,może się umawiają na jakieś tam imprezy .

A MY ....patrzymy się z pod byka i tyle ,żal i niechęć .
Był okres ,że każdego do siebie zapraszałem , to teraz widzę ,że patrzą się na mnie jak na nienormalnego .
Chciałbym się umówić na imprezę to za każdym razem jestem traktowany jak uciążliwy intruz .
Normalnie negatywny szok ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
U mnie w Halden jest podobnie , mnóstwo tu polaków . Niestety , każdy zamknie się w swoich 4 ścianach i nie ma mowy żeby się spotykać .Przecież fajnie by było spotkać się na piwie w pubie czy grillu . Tak samo jest ze spotkaniami w kościele .Kawę wypiją i za chwilę nikogo nie ma . Mieszkam tu 7 mies a mam tylko jedna koleżankę , reszta , tak jak gabriel wspominał , patrzy się z po byka i gadka jakoś się nie klei . Też jestem w szoku , tym bardziej , że co chwilę można przeczytać , że ktoś szuka znajomych .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
365 Postów

(alma78)
Stały Bywalec
A tak w ogóle , ten wątek założyłam ja , 4 mies temu i nikt się do dziś
nie odezwał .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok