Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Piotr Górski gutt84 gutt84 Jan . sand vinik John Born (12581 niezalogowanych)
313 Posty
anna ...
(zła)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
dopiero po twoim ataku na mnie zaczolem osobiste wycieczki

i nawet moge zapomniec o kulturze



juz zapomnialas co napisalas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
47 Postów

(Trollica)
Nowicjusz
Zła mnie stonowała linkiem. Nie zamierzam wchodzic w dalsze, jałowe dyskusje. Zawsze staram się rzeczowo odpisywać i jeszcze częściej daję sie prowokować. Taki moj urok. Mea culpa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
35 Postów
Arkadiusz Jerzy Stawicki
(CynicznyOptymista)
Nowicjusz
Ej, może w tym akurat wątku - choćby ze względu na tematykę i szacunek dla wymordowanych bez osobistych wycieczek?
Nieważne kto zaczął i o co chodzi - ważne, by potrafić go okazać, ok?

Śmierć Lachom.
To boli. Zwłaszcza dziś, prawda?

Tak samo boli - Żydzi do gazu.
Zwłaszcza, gdy piszą to na murach dzieciaki w wieku tych, które ginęły rzucając butelki z benzyną, żebyśmy my mogli teraz bez obaw o kulkę w łeb bezkarnie wypisywać w sieci o nienawiści do wszystkich innych niż Ci którzy wyglądają czy myślą inaczej niż my.

Boli, prawda? Że w każdym narodzie, nawet tak doświadczonym najbardziej zbrodniczymi systemami w historii świata - nazizmem i komunizmem, że w tym narodzie wciąż są głupcy...

I tak samo są oni na Ukrainie.

Tak samo Norwegia ma Breivika, Stany Ku-Klux-Klan, a islam Bin Ladena: żadna (!) kultura, rasa, religia czy nacja nie jest (i nigdy nie będzie) wolna od głupców.

Ważne jednak by...
(...)
ludzi dobrej woli było więcej i ja mocno wierzę, że ten świat, nie zginie nigdy, nieeeeee....
(...)

Pomordowanym i bohaterom cześć - głupcom na pohybel.

Wszystkim!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
638 Postów

(WilhelmTell82)
Wyjadacz
Zamiast grzebac w historii to niech zadzacy zajma sie gospodarka.Hiistoria zawsze dzielila,bo kazdy ja interpretowal po swojemu.Grzebaniem w przeszlosci nikogo sie nie nakarmi,umarlym juz nie pomozemy,za to zywym jak najbardziej. A tak na marginesie co dzisiejszy Ukrainiec,Rusek czy Niemiec jest winny za poprzednie pokolenia? To tak jakby ktos obcy mi zarzucal ze jestem winny za smierc wojsk rosyjskich wymordowanych gdzies tam,wali mnie to i tyle...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
wypychanie zydow i skalowanie Polakow jest nagminne
Polacy to antysemici i polskie obozy zaglady
ale hitlerowskie Niemcy juz nie

bo Niemcy wyplacily zydom odszkodowanie i teraz sie pisze nazisci z nazilandi
Polska zaplacila zydom raz i jest szkalowana dale bo nie chce placic wiecej


Polacy nie mordowali wojsk rosyjskich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jency
to tez wojsko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Dupek Stary
(Kolega)
Stały Bywalec
to ja sie pytam co sie stalo z 30 tysiacami jencow sowieckich uwiezionych w obozach po cudzie nad wisla? co robil owczesny pulkownik Gustaw Paszkowski w latach 1937 - 1938 na Ukrainie ? Co zrobily Polskie Sily Zbrojne na Zaolziu w 1938?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Dupek Stary
(Kolega)
Stały Bywalec
ta, jak kali ukrasc krowe to dobrze ale jak kalemu ukradziono krowe to zle. Przyczyny i skutki? a ze sami sprzedalismy sie zaborcom i teraz narzekamy jaka to straszna niesprawiedliwosc przez wieki nas napotyka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok