Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
kamilkamilo (4014 niezalogowanych)
485 Postów

(4altee)
Wyjadacz
MIJAGI922 napisał:
Czesc, słyszałam, że też zostalas oszukana przez'firme' coop.. Masakra wczoraj z moim chlopakiem wplacilismy mu pieniadze 1600.00 zl i w ogole sie nie odzywa, dzis bylam na Policji i powiedzial mi policjant, ze sami nic nie zdzialamy, musimy znalezc wiecej osob wyedy sie za to wezma, i mamy isc do wojewodzkiej komandy policji, Oni maja wtyki na calym swiecie, licze na odpopwiedz i nas pomoc w odnalezieniu osob ktore rowniez padly ofiara oszustwa.. 9868066 pisz na ten numer gg, ja nie posiada ale to jest nr mojego chlopaka ktory rowniez zostal oszukany, skontaktujemy sie z TobąKLASYKA tematu(zostałem wydymany i nie wiem co z tym zrobić)...toż to nie wiecie,że w polszy panuje zasada...BIERZEMY CO CHCEMY I NIE MA NA NAS BATA(ruchamy tych co się ruchać dają).Tak,że to idzie dalej w świat z tą nasza "polskością"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
MIJAGI922 napisał:Czesc, słyszałam, że też zostalas oszukana przez'firme' coop.. Masakra wczoraj z moim chlopakiem wplacilismy mu pieniadze 1600.00 zl i w ogole sie nie odzywa, dzis bylam na Policji i powiedzial mi policjant, ze sami nic nie zdzialamy, musimy znalezc wiecej osob wyedy sie za to wezma, i mamy isc do wojewodzkiej komandy policji, Oni maja wtyki na calym swiecie, licze na odpopwiedz i nas pomoc w odnalezieniu osob ktore rowniez padly ofiara oszustwa.. 9868066 pisz na ten numer gg, ja nie posiada ale to jest nr mojego chlopaka ktory rowniez zostal oszukany, skontaktujemy sie z Tobą
Nie przez Firmę a przez oszusta ,który się pod tą Firmę Podszywa ... ! a to różnica .
---
Inna sprawa to taka iż NIKT Was ... nie zmuszał do wysłania tych pieniędzy , bez uprzedniego sprawdzenia rzetelności Firmy ! .
---
Sami Sobie jesteście Winni , Tyle kasy wydać Obcej Osobie ... ŚMIECH na Torach na wprost Expresu ...
---
DEBILSTWO Nie zna granic .
---
I Bardzo dobrze wam ...! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
504 Posty
Aneta Polak
(anetapolak)
Wyjadacz
głupich nie sieją ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
MIJAGI922 napisał:
Czesc, słyszałam, że też zostalas oszukana przez'firme' coop.. Masakra wczoraj z moim chlopakiem wplacilismy mu pieniadze 1600.00 zl i w ogole sie nie odzywa, dzis bylam na Policji i powiedzial mi policjant, ze sami nic nie zdzialamy, musimy znalezc wiecej osob wyedy sie za to wezma, i mamy isc do wojewodzkiej komandy policji, Oni maja wtyki na calym swiecie, licze na odpopwiedz i nas pomoc w odnalezieniu osob ktore rowniez padly ofiara oszustwa.. 9868066 pisz na ten numer gg, ja nie posiada ale to jest nr mojego chlopaka ktory rowniez zostal oszukany, skontaktujemy sie z Tobą

Czy wy ludzie jesteście popierdoleni / czy wy kiedykolwiek podpisywaliście jakąkolwiek umowę o pracę ? czy nie zastanawiała was jakaś wymyślona nazwa firmy B coś tam ?
Czy to nie jest dla was dziwne , że musicie cokolwiek płacić przed otrzymaniem pracy ?
Czy czasami używacie mózgu ? Problem jest taki, ze tacy oszuści będą się pojawiać, dopóki - dopóty tacy naiwni ludzie będą się rodzić !!!

przepraszam za mocne słowa , ale zastanówcie się następnym razem dwa razy zanim jakiemuś frajerowi którego nie widzieliście na oczy wyślecie pieniądze !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Matiboy napisał:

Czy wy ludzie jesteście popierdoleni / czy wy kiedykolwiek podpisywaliście jakąkolwiek umowę o pracę ? czy nie zastanawiała was jakaś wymyślona nazwa firmy B coś tam ?
Czy to nie jest dla was dziwne , że musicie cokolwiek płacić przed otrzymaniem pracy ?
Czy czasami używacie mózgu ? Problem jest taki, ze tacy oszuści będą się pojawiać, dopóki - dopóty tacy naiwni ludzie będą się rodzić !!!

przepraszam za mocne słowa , ale zastanówcie się następnym razem dwa razy zanim jakiemuś frajerowi którego nie widzieliście na oczy wyślecie pieniądze !!!


Niepotrzebnie ludzi wyzywasz. Zaloze sie, ze oni sami, bez twojej pomocy wiedza, ze zrobili glupstwo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Elise napisał:Niepotrzebnie ludzi wyzywasz. Zaloze sie, ze oni sami, bez twojej pomocy wiedza, ze zrobili glupstwo.
Matka Joanna , od obrony biednych aliensów ...! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
gabriel napisał:
Matka Joanna , od obrony biednych aliensów ...! .

Tu nie chodzi o obrone, ale o fakt.
Myslisz, ze jak ktos stracil 1600zl i ma zero szansy na ich odzyskanie, to nie siedzi i nie pluje sobie w brode?
I co to komu da, ze powiesz im, ze glupio zrobili - wiedza to doskonale sami bez twojej pomocy.

No ale jezeli ci sprawia przyjemnosc wytykanie ludziom oczywistych faktow, to wytykaj dalej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Myslisz, ze jak ktos stracil 1600zl i ma zero szansy na ich odzyskanie,
jakie zero przelew na konto zawsze mozna cofnac

ale lepiej plakac publicznie niz podac kilka waznych informacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
patim napisał:
Myslisz, ze jak ktos stracil 1600zl i ma zero szansy na ich odzyskanie,
jakie zero przelew na konto zawsze mozna cofnac

ale lepiej plakac publicznie niz podac kilka waznych informacji


Jakis tam okres mozesz, lecz jezeli pieniadze wplynely juz na cudze konto, to po ptokach.
Jak to pieknie by bylo, gdyby mozna kupic cos na interncie, a jak towar zostalby wyslany, to by sie pieniadze z powrotem wyciagnelo.

A tak to wyglada w praktyce przynajmniej w Norwegii, glosna sprawa sprzed kilku lat, i wtedy tez sie wszyscy tak cieszyli z cudzego pecha:

www.dagbladet.no/nyheter/2007/01/25/489990.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Elise napisał:
Matiboy napisał:

Czy wy ludzie jesteście popierdoleni / czy wy kiedykolwiek podpisywaliście jakąkolwiek umowę o pracę ? czy nie zastanawiała was jakaś wymyślona nazwa firmy B coś tam ?
Czy to nie jest dla was dziwne , że musicie cokolwiek płacić przed otrzymaniem pracy ?
Czy czasami używacie mózgu ? Problem jest taki, ze tacy oszuści będą się pojawiać, dopóki - dopóty tacy naiwni ludzie będą się rodzić !!!

przepraszam za mocne słowa , ale zastanówcie się następnym razem dwa razy zanim jakiemuś frajerowi którego nie widzieliście na oczy wyślecie pieniądze !!!


Niepotrzebnie ludzi wyzywasz. Zaloze sie, ze oni sami, bez twojej pomocy wiedza, ze zrobili glupstwo.


Nie wyzywam ludzi , mówię tylko prawdę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok