Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
kamilkamilo (4011 niezalogowanych)
15 Postów
Dominika Banaszkiewicz
(domcia1992)
Wiking
wiec Ty asiu 123 tez poszukujesz pracy w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów

(norki11)
Nowicjusz
Znam takiego nora tez w Hiszpani firma zarejestrowana pośrednik niby norweski ,nie płacił podatków za zatrudnione przez siebie osoby i teraz siedzi 6 latek dostał
Pozdrowienia dla Rolfa z Nordfjordeid





Tu masz aktualne oferty pracy bez pośredników www.mojanorwegia.pl/forum/link/f.html?link=aHR0cDovL25vcmtpMTEuYmxvZ3Nwb3Qubm8v&back=aHR0cDovL3d3dy5tb2phbm9yd2VnaWEucGwvZm9ydW0vdmlldy8xMjIvZ3J1cHlfemFpbnRlcmVzb3dhbi8yMTU2MjUva3RvX2J5bF9uaWVkYXdub19uYV9yeWthY2hfZ2FkYWNfMTAsMTIwLmh0bWw%3D
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mateusz Kowalski
(kowal93kk)
Wiking
tez dostalem te sama oferte i tez mowil ze wpalcic depozyt w banku w wysokosci 900 zl bo jak przyjedziemy na mijesce moze nie byc miejsc... niby jakas rezerwacja smieszna... koles co chwile sie rozlacza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Niech wpłaci mu tak z 30 osób taki depozyt to jest 27.000 zł żyć nie umierać
A dupkę grzeje w Hiszpanii
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
nie tak duzo bo jeszcze trzeba za ogloszenia zaplacic
a troche ich najebali
www.google.no/search?q=praca+copp&rl...biw=1366&bih=667

www.calisia.pl/advertisments/50078-magaz...-sieci-coop-norwegia


to do roboty zamiast wplacac pisac pod ogloszenioami ze to oszust
i na policje go
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Kamil Darmochwał
(kamil666)
Wiking
myslicie że ludzie sie nabiora , bo do tej pory jeczsze nikt nic nie pisał ze wpłacilł a te drugie ogłoszenie jest z kwietnia czy marca ..Ja tez znim gadałem dziś o 12 niechciał mi podać te dane na fpłate póki nie bede w banku i do niego zadzwonie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
domcia1992 napisał:
moj chlopak jest amatorem kulturysta
praca na magazynie

no ja nie wiem, czy chłopak nie będzie musiał dopłacić za możliwość trenowania
co za darmo chciał sobie ciężarki pod dachem popodnosić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
domcia1992 napisał:
nie moge niestety, jednek wrzucic w pdf pliku :/, a moga oni odliczac az 50% podatku, bo nie mam pojecia jak to jest w Norwegii, ogolnie to bylby 1 nasz wyjazd tam
50%bo nie maja Twojej karty podatkowej...pokazesz w skattettaten kontrakt, to dostaniesz karte!! To bedzie okolo 30% podatku....

Powodzenia...

Ps. Paszporty juz macie?? a Ty swoje swiadectwa/dyplomy potwierdzajace wyksztalcenie masz potlumaczone??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
DARIA SZAŁKOWSKA
(MIJAGI922)
Wiking
juz zglosilam go na policje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
DARIA SZAŁKOWSKA
(MIJAGI922)
Wiking
Czesc, słyszałam, że też zostalas oszukana przez'firme' coop.. Masakra wczoraj z moim chlopakiem wplacilismy mu pieniadze 1600.00 zl i w ogole sie nie odzywa, dzis bylam na Policji i powiedzial mi policjant, ze sami nic nie zdzialamy, musimy znalezc wiecej osob wyedy sie za to wezma, i mamy isc do wojewodzkiej komandy policji, Oni maja wtyki na calym swiecie, licze na odpopwiedz i nas pomoc w odnalezieniu osob ktore rowniez padly ofiara oszustwa.. 9868066 pisz na ten numer gg, ja nie posiada ale to jest nr mojego chlopaka ktory rowniez zostal oszukany, skontaktujemy sie z Tobą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok