Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

pomoc praca pilnie prosze ! - Norwegia

Czytali temat:
kamilkamilo (4013 niezalogowanych)
15 Postów
Dominika Banaszkiewicz
(domcia1992)
Wiking
Witam, mam pytanko czy oplaca sie mi jechac z chlopakiem do pracy w Norwegii za 76 nok netto, za godzine, praca 8h dziennie od 8/16, i do tego oplata 1593 nok za miesiac za 2 osoby juz w jakims domku gdzie ma mieszkac okolo 8 pracownikow. Jesli chodzi o koszty zycia to moj chlopak jest amatorem kulturysta, wiec posilkow troche musi jesc i wiadomo wartosciowych, wiec czy oplaca sie nam za taka stawke wyjezdzac i pracowac tam?? I praca na magazynie, prosze o szybkie odpowiedzi poniewaz wyjazd planowany jest na 24 maja. Pozdrawiam i dziekuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Dominika Banaszkiewicz
(domcia1992)
Wiking
i czy dobrze pracodawca wylicza mi kwote brutto na netto, poniewaz na umowie ktora mamy podpisac jest 156 nok brutto, a netto 76,7 nok.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Szczerze to szalu nie ma wyjdzie Wam jakos 10-11 tys na miesiac wiec dupy nie urywa. Jeszcze napisz ze praca u polaka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Dominika Banaszkiewicz
(domcia1992)
Wiking
dla jakiejs firmy coop norge SA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Dziwne bo firma dosc powazna a stawka smieszna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Dominika Banaszkiewicz
(domcia1992)
Wiking
taka informacje otrzymalam od tej firmy, ktora reprezentuje jakis polak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Ania, bo moze odliczaja 50% podatku stad taka smieszna kwota wychodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Dominika Banaszkiewicz
(domcia1992)
Wiking
wyszedl jakis maly format tego zdjecia, wrzuce format pdf, dlatego tez nie mam pojecia czy nam sie oplaca to wszystko, jesli chodzi o jakies powroty do kraju to nie bedzie zapewne, bo mamy zamiar wyjechac we dwoje, wiec nic nie trzyma nas juz w polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Jak dla mnie to glodowa stawka, coop na pewno nie daje tyle na godzine ale wiadomo w tym wszystkim posredniczy jakis polaczek-cwaniaczek, norweg za tyle nawet by palcem nie kiwnol.
Za pewne bedziecie mieszkac w jakis barakach po kilkanascie osob.
Decyzja nalezy do Was.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Dominika Banaszkiewicz
(domcia1992)
Wiking
nie moge niestety, jednek wrzucic w pdf pliku :/, a moga oni odliczac az 50% podatku, bo nie mam pojecia jak to jest w Norwegii, ogolnie to bylby 1 nasz wyjazd tam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok