Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
5 Postów
slawek br
(slawekoko)
Wiking
znam człowieka ma 2 małych dzieci w domu i żonę chorą na kręgosłup mieszkaja w miejscowosci gdzie nawet autobus nie jeździ w Pl oczywiście w bloku po PGR biedni okrutnie są więc poprosiłem takiego pasożyta o to żeby wziął go do pracy opowiadając mu o kłopotach owego nieszczęśnika ten sie zgodził i płaci mu po 80 kr/h + jakies tam mieszkanie żal mi serce kraje jak widze tego biedaka dzielącego chleb na 4(śniadanie obiad kolacja śniadanie) bo wszystki pieniądze wysyła do rodziny zeby mieli lepiej . tylko niech nikt nie mówi ze nikogo biednego nie zna nikogo takiego komu warto pomóc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
slawek br
(slawekoko)
Wiking
masz rację ja też jestem z tych co mówią jak im coś leży na sercu i walą w dziób jak ktoś stanie na odcisk ja swoje wywalczyłem tylko chce pomóc upierdolić pasożytów żerujących na innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Niedamy rady sami,ludzie są sterowani,znerwicowani,nie potrzebują swoich praw
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
252 Posty

(d4acool)
Stały Bywalec
Pracowałem kiedyś we firmie co było 4rech szefów,a dwóch pracowników,to było kurwa dymanie,jakaś MASAKRA.Dopóki nie spierdoliłem,to żeś ich kurwa mać.Miałem możliwość ich najebać,ale nic bym nie osiągnał.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
slawekoko napisał:
znam człowieka ma 2 małych dzieci w domu i żonę chorą na kręgosłup mieszkaja w miejscowosci gdzie nawet autobus nie jeździ w Pl oczywiście w bloku po PGR biedni okrutnie są więc poprosiłem takiego pasożyta o to żeby wziął go do pracy opowiadając mu o kłopotach owego nieszczęśnika ten sie zgodził i płaci mu po 80 kr/h + jakies tam mieszkanie żal mi serce kraje jak widze tego biedaka dzielącego chleb na 4(śniadanie obiad kolacja śniadanie) bo wszystki pieniądze wysyła do rodziny zeby mieli lepiej . tylko niech nikt nie mówi ze nikogo biednego nie zna nikogo takiego komu warto pomóc
a pozniej inni placza ze chujowo... ze bialy murzyn.... trzeba bylo z tego krojenia serca wyblagac u szefa zeby dwoch pracowalo po 60 nok.. to razem bedzie przeciez 120.... idz sie utop z ta swoja wzeicznoscia.... on mysli ze Boga za nogi trzyma a kilka tysiecy innych topisz.... puknij sie leb... za rok moze byc za pozno... Twoj szef powie ze od teraz przyjmuja takich co maja noz na gradle bo za 80nok pracuja a Ty ze swoimi dwiescie plus to za drogi jestes.... wez kurwa mysl.... i on i Ty oglibysie miec normalne stawki... ale po znajomosci to juz musi byc 80... paranoja....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów

(alinu)
Nowicjusz
Yatsek napisał:
slawekoko napisał:
znam człowieka ma 2 małych dzieci w domu i żonę chorą na kręgosłup mieszkaja w miejscowosci gdzie nawet autobus nie jeździ w Pl oczywiście w bloku po PGR biedni okrutnie są więc poprosiłem takiego pasożyta o to żeby wziął go do pracy opowiadając mu o kłopotach owego nieszczęśnika ten sie zgodził i płaci mu po 80 kr/h + jakies tam mieszkanie żal mi serce kraje jak widze tego biedaka dzielącego chleb na 4(śniadanie obiad kolacja śniadanie) bo wszystki pieniądze wysyła do rodziny zeby mieli lepiej . tylko niech nikt nie mówi ze nikogo biednego nie zna nikogo takiego komu warto pomóc
a pozniej inni placza ze chujowo... ze bialy murzyn.... trzeba bylo z tego krojenia serca wyblagac u szefa zeby dwoch pracowalo po 60 nok.. to razem bedzie przeciez 120.... idz sie utop z ta swoja wzeicznoscia.... on mysli ze Boga za nogi trzyma a kilka tysiecy innych topisz.... puknij sie leb... za rok moze byc za pozno... Twoj szef powie ze od teraz przyjmuja takich co maja noz na gradle bo za 80nok pracuja a Ty ze swoimi dwiescie plus to za drogi jestes.... wez kurwa mysl.... i on i Ty oglibysie miec normalne stawki... ale po znajomosci to juz musi byc 80... paranoja....





To jest wlasnie podejście rodaka za granica??? Jestes egoista człowieku. Oczywiście
ze nie jestem za wyzyskiwaniem biednych ludzi ale jeżeli ktos nie ma innego wyjścia czyt.bardza trudna sytuacje życiowa i do tego bardzo często nie mówi ani po angielsku chociażby i dostał prace z polecenia to jest oczywiste ze trzyma sie jej i cicho siedzi!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
148 Postów

(NorgeMatrix)
Stały Bywalec
alinu napisał:
Yatsek napisał:
slawekoko napisał:
znam człowieka ma 2 małych dzieci w domu i żonę chorą na kręgosłup mieszkaja w miejscowosci gdzie nawet autobus nie jeździ w Pl oczywiście w bloku po PGR biedni okrutnie są więc poprosiłem takiego pasożyta o to żeby wziął go do pracy opowiadając mu o kłopotach owego nieszczęśnika ten sie zgodził i płaci mu po 80 kr/h + jakies tam mieszkanie żal mi serce kraje jak widze tego biedaka dzielącego chleb na 4(śniadanie obiad kolacja śniadanie) bo wszystki pieniądze wysyła do rodziny zeby mieli lepiej . tylko niech nikt nie mówi ze nikogo biednego nie zna nikogo takiego komu warto pomóc
a pozniej inni placza ze chujowo... ze bialy murzyn.... trzeba bylo z tego krojenia serca wyblagac u szefa zeby dwoch pracowalo po 60 nok.. to razem bedzie przeciez 120.... idz sie utop z ta swoja wzeicznoscia.... on mysli ze Boga za nogi trzyma a kilka tysiecy innych topisz.... puknij sie leb... za rok moze byc za pozno... Twoj szef powie ze od teraz przyjmuja takich co maja noz na gradle bo za 80nok pracuja a Ty ze swoimi dwiescie plus to za drogi jestes.... wez kurwa mysl.... i on i Ty oglibysie miec normalne stawki... ale po znajomosci to juz musi byc 80... paranoja....





To jest wlasnie podejście rodaka za granica??? Jestes egoista człowieku. Oczywiście
ze nie jestem za wyzyskiwaniem biednych ludzi ale jeżeli ktos nie ma innego wyjścia czyt.bardza trudna sytuacje życiowa i do tego bardzo często nie mówi ani po angielsku chociażby i dostał prace z polecenia to jest oczywiste ze trzyma sie jej i cicho siedzi!!!


Kobieto co ty pier....isz, to zadne usprawiedliwienie, ze co ze ktos biedny i w hujowej sytuacji to ma zarabiac 3 x mniej bo co, bo jest biedny. Qrwa logika.

Takim tokiem myslenia mozna usprawiedliwic wszystko, jestem w bardzo trudnej sytuacji to sprzedam nerke swoja albo dziecka, qrwa co sie bede rozdrabnial, sprzedam cale dziecko, jestem w trudnej sytuacji to bede pracowal za kazda kase i zrobie wszystko aby ja poprawic. Nawet loda swojemu szefowi, ale to po godzinach.
Pamietaj ze sa pewne granice ktorych sie nie powinno przekraczac, a napewno taka granica jest granica norweska dla ludzi ktorzy beda pracowac za takie pieniadze a norki beda sie nam w oczy smiac i uwazac za smieci.

Pokrecony narod.

Yatsek dobrze prawi ,za rok, dwa moze byc tak ze ani ty ani ja ani huj wie kto nie bedzie mogl tu normalnie zyc. W Norge nie trzeba walczyc o sowje piesciami, jak ktos wczesniej napisal, swoje mozna wywalczyc z usmiechem na ustach, bez zbednych nerwow.

LUDZIE, DO KURWY NĘDZY - SZANUJCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
To jest wlasnie podejście rodaka za granica??? Jestes egoista człowieku. Oczywiście
ze nie jestem za wyzyskiwaniem biednych ludzi ale jeżeli ktos nie ma innego wyjścia czyt.bardza trudna sytuacje życiowa i do tego bardzo często nie mówi ani po angielsku chociażby i dostał prace z polecenia to jest oczywiste ze trzyma sie jej i cicho siedzi!!!

to dlugo nie porobi bo z Angli przyjada i beda robic za 50kr
bo tam kryzys
i dziwne potem ze polskie firmy nie maja zlecen jak taki norek chce placic po 30 kr na godzine i to z moms

wez sie pierdolnij ty nie jestes egoistka TY JESTES SADYSTKA

i pamietaj ze ludzie tu zyja z rodzinami i placa tak samo jak norwedzy za przedszkola samochody domy


masz rację ja też jestem z tych co mówią jak im coś leży na sercu i walą w dziób jak ktoś stanie na odcisk ja swoje wywalczyłem tylko chce pomóc upierdolić pasożytów żerujących na innych.
dawaj adres tego pasozyta co placi po 80
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
alinu napisał:To jest wlasnie podejście rodaka za granica???
... Jestes egoista człowieku.
Oczywiście ze nie jestem za wyzyskiwaniem biednych ludzi alejeżeli ktos nie ma innego wyjścia czyt.bardza trudna sytuacje życiowa i do tego bardzo często nie mówi ani po angielsku chociażby i dostał prace z polecenia to jest oczywiste ze trzyma sie jej i cicho siedzi!!!

W jednej WŁASNEJ wypowiedzi sama sobie zaprzeczasz dając zezwolenie na Świadomy wyzysk .
---
Znaczy Iż w Twoim prywatnym Życiu zawodowym , jest coś nie tak , skoro takie skrajne wypowiedzi padają z twych "UST" .
---
Pewnie jako Polski Magister , zasuwasz w Norge na Mopie i to w dodatku , po znajomości i koleżanka płaci tobie 80 - 90 nok/t . i jeszcze z tego bierze podatek .... ! / którego i tak NIGDZIE nie odprowadza /
---
Nie będę tu się produkował , Inni już napisali dobitnie kim jesteś .

---
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
NorgeMatrix napisał:
alinu napisał:
Yatsek napisał:
slawekoko napisał:
znam człowieka ma 2 małych dzieci w domu i żonę chorą na kręgosłup mieszkaja w miejscowosci gdzie nawet autobus nie jeździ w Pl oczywiście w bloku po PGR biedni okrutnie są więc poprosiłem takiego pasożyta o to żeby wziął go do pracy opowiadając mu o kłopotach owego nieszczęśnika ten sie zgodził i płaci mu po 80 kr/h + jakies tam mieszkanie żal mi serce kraje jak widze tego biedaka dzielącego chleb na 4(śniadanie obiad kolacja śniadanie) bo wszystki pieniądze wysyła do rodziny zeby mieli lepiej . tylko niech nikt nie mówi ze nikogo biednego nie zna nikogo takiego komu warto pomóc
a pozniej inni placza ze chujowo... ze bialy murzyn.... trzeba bylo z tego krojenia serca wyblagac u szefa zeby dwoch pracowalo po 60 nok.. to razem bedzie przeciez 120.... idz sie utop z ta swoja wzeicznoscia.... on mysli ze Boga za nogi trzyma a kilka tysiecy innych topisz.... puknij sie leb... za rok moze byc za pozno... Twoj szef powie ze od teraz przyjmuja takich co maja noz na gradle bo za 80nok pracuja a Ty ze swoimi dwiescie plus to za drogi jestes.... wez kurwa mysl.... i on i Ty oglibysie miec normalne stawki... ale po znajomosci to juz musi byc 80... paranoja....





To jest wlasnie podejście rodaka za granica??? Jestes egoista człowieku. Oczywiście
ze nie jestem za wyzyskiwaniem biednych ludzi ale jeżeli ktos nie ma innego wyjścia czyt.bardza trudna sytuacje życiowa i do tego bardzo często nie mówi ani po angielsku chociażby i dostał prace z polecenia to jest oczywiste ze trzyma sie jej i cicho siedzi!!!


Kobieto co ty pier....isz, to zadne usprawiedliwienie, ze co ze ktos biedny i w hujowej sytuacji to ma zarabiac 3 x mniej bo co, bo jest biedny. Qrwa logika.

Takim tokiem myslenia mozna usprawiedliwic wszystko, jestem w bardzo trudnej sytuacji to sprzedam nerke swoja albo dziecka, qrwa co sie bede rozdrabnial, sprzedam cale dziecko, jestem w trudnej sytuacji to bede pracowal za kazda kase i zrobie wszystko aby ja poprawic. Nawet loda swojemu szefowi, ale to po godzinach.
Pamietaj ze sa pewne granice ktorych sie nie powinno przekraczac, a napewno taka granica jest granica norweska dla ludzi ktorzy beda pracowac za takie pieniadze a norki beda sie nam w oczy smiac i uwazac za smieci.

Pokrecony narod.

Yatsek dobrze prawi ,za rok, dwa moze byc tak ze ani ty ani ja ani huj wie kto nie bedzie mogl tu normalnie zyc. W Norge nie trzeba walczyc o sowje piesciami, jak ktos wczesniej napisal, swoje mozna wywalczyc z usmiechem na ustach, bez zbednych nerwow.

LUDZIE, DO KURWY NĘDZY - SZANUJCIE SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no moze w koncu zaczne plusy dostawac
bo ja to samo od kilku lat pisze
no moze nie uzywam slowa ludzie tylko ostatnio swinie a wczesniej polaczki ale co to za roznica
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok