Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wakacje na mazurach za darmo ! - Norwegia

Czytali temat:
kamilon1985 (1809 niezalogowanych)
1 Post
Piotr Russek
(60thplace)
Wiking
Witam

Mam na imię Piotrek(Piotr jeśli ktoś tak woli) i pewien problem - nie znam norweskiego... Właściwie tak, jak i było z angielskim... dopóki nie wyjechałem do USA . Bardzo chciałbym podjąć prace w Norwegii i pobyć tam parę lat a może i dłużej. Niestety nieznajomość jezyka jest trudna do przeskoczenia, a jedyną metodą nauki w jaką wierze jest bezpośredni kontakt z ludźmi mówiącymi w tym języku. Zdecydowanie pomogłoby mi w tym bardzo otwarte podejście do ludzi i chęć życia a nie tylko chomikowania pieniędzy.Garnek złota (póki co ) jednak nie spadł mi z nieba i nie mogę pozwolić sobie na pobyt w tym dość "drogim" kraju bez pracy.
Potrzebuję pracy w której znajomość norweskiego (chociaż przez pierwszy miesiąc-dwa) nie byłaby niezbędna. Wiele tego raczej nie będzie, ale może ktoś akurat coś wie na ten temat, bądź sam potrzebuje pracownika/pomocnika. Najbardziej interesowałaby mnie branża budowlana - z zawodu jestem elektrykiem(uprawnienia+ponad 6lat doświadczenia+złozone podanie o papiery DS, choć dobrze czuje się też w innych pracach budowlanych. Jakkolwiek mogę też pracować w mcDonaldzie czy na produkcji. Ważne abym miał jakoś kontakt z "tubylcami" i środki na podstawowe potrzeby życiowe. Mógłbym także przydać się w rolnictwie - z wykształcenia jestem doradcą technologiczno-ekonomicznym w rolnictwie(inż) o ile... dogadałbym się po angielsku, lub ktoś pomógłby z norweskim

Co daje w zamian - rzetelnego pracownika + darmowy tygodniowy pobyt w domku na mazurach nad jeziorem w sierpniu

adres pod którym można obejrzeć domek: www.rajgrod.eu

Swoją drogą dom zbudowałem własnoręcznie(poza oczywistymi kwestiami jak wykopy, czy montaż dużych ciężkich elementów) co może być w pewnym stopniu potwierdzeniem moich kwalifikacji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
640 Postów
albert ze spychowa
(marianekk)
Wyjadacz
tos zaszalał

ludzie tu oddac chca jedna wypałte > ca 25tys nok, a ty dajesz 1 tydz na wypizdówku, gdzie chamu wszystkie ryby pradek wyłapali, a wiry w jeziorze takie, ze jak kon wode pił to mu łeb urwalo....

wiem chyba dlaczego do tej pory nie masz tego garnka złota

skąd wy sie urywacie, bo przeciez i na choince juz nie wiesza sie takich pajacy

zaraz cie tu janek podsumuje, to ci sie odechce norway

ps: Nie nazywaj Rajgrodu mazurami, bo sie osmieszasz i ublizasz ludziom z mazur!

stay away from Norway!

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
60thplace to chyba na Maspeth?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Renata nata
(renat35)
Stały Bywalec
Domek jest uroczy, powodzenia w poszukiwaniach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Jacek38)
Wiking
Piotr nie przejmuj się takimi prostakami, tu na MN spotkasz ich więcej, ale to tylko kilku takich, to ich jedyne zajęcie, los ich skrzywdził, żona rzuciła, albo matka po głowie biła,tego nie wie nikt, a te kilka zarobionych koron zrobiło swoje. Masz duże szanse, musisz próbować zwłaszcza jako elektryk. Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Jacek38 napisał:
Piotr nie przejmuj się takimi prostakami, tu na MN spotkasz ich więcej, ale to tylko kilku takich, to ich jedyne zajęcie, los ich skrzywdził, żona rzuciła, albo matka po głowie biła,tego nie wie nikt, a te kilka zarobionych koron zrobiło swoje. Masz duże szanse, musisz próbować zwłaszcza jako elektryk. Powodzenia.

jasne, zwlaszcza bez norweskiego...ale zycze powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok