Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
boj fra oszlo (3620 niezalogowanych)
186 Postów
Mateusz Okoń
(kuurc)
Stały Bywalec
Chciałbyś nauczyć się jezyka NORWESKIEGO przy minimalnym wysiłku? Nie masz czasu ani pieniędzy na drogie kursy językowe?
Lubisz słuchać czegoś w samochodzie, domu, tramwaju, autobusie?
Przygotowujesz się DO, rozmowy o pracę, egzaminu lub po prostu chcesz się w końcu dogadać z kimś na wakacjach?
allegro.pl/listing/user.php?us_id=16549743
Polecam bo mi NAPRAWDE POMÓGŁ!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
zgoda napisał:
Potrzebuje pomocy mieszkam z alkocholikiem nie da sie tak zyc tymbardziej ze sa dzieci co moge zrobic w norwegii zeby barnewernet mi na paznokiec nie nadeplo prosze pomózcie do kogo mam napisac ,kogo powiadomic o zlej sytuacji co robic??????
czyzby moja ex wprowadzila sie do Ciebie??? buehehhehehehehe

a tak na serio to oni Ci pomoga:
www.anonymealkoholikere.no/info/info.php

no i dowcipa tez mam:
do AA wpada zdyszany facet i krzyczy:
- podobno rozwiazujecie problemy alkoholowe, prawda to?
- oczywiscie!!!
- swietnie.. sprawa jest, brakuje mi 1,80...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty

(AdamAleksanderNowak)
Stały Bywalec
Suchar leci


-pomóżcie!!!!!!!! pomocy!!!!!!!! porywacze uprowadzili mi żonę i zażądali miliona okupu...
-stary, nie bój nic, znajdziesz nową
-ale oni właśnie zagrozili że jak nie zapłacę to mi ją oddadzą....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
zgoda napisał:
Potrzebuje pomocy mieszkam z alkocholikiem nie da sie tak zyc tymbardziej ze sa dzieci co moge zrobic w norwegii zeby barnewernet mi na paznokiec nie nadeplo prosze pomózcie do kogo mam napisac ,kogo powiadomic o zlej sytuacji co robic??????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
tu nie ma nic smiesznego ani dowcipneko jak ktos chleje 7 dzien to bez watpienia jest alkocholikiem chciala bym zostawic to dzis i sie wyprowadzic nie moge bo dzieci i tak to sie ciagnie pare lat i przy tym wszystkim boje sie co kolwiek komu powiedziec bo wstyd mi jest za ta swinie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty

(AdamAleksanderNowak)
Stały Bywalec
zgoda napisał:
tu nie ma nic smiesznego ani dowcipneko jak ktos chleje 7 dzien to bez watpienia jest alkocholikiem chciala bym zostawic to dzis i sie wyprowadzic nie moge bo dzieci i tak to sie ciagnie pare lat i przy tym wszystkim boje sie co kolwiek komu powiedziec bo wstyd mi jest za ta swinie .

Przepraszam, masz racje... Nic śmiesznego nie ma w Twojej sytuacji. Dlaczego się wstydzisz?
To nie Ty chlejesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
No i jak nic: alkoholik rozprawil sie z wasza "polskoscia"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty

(AdamAleksanderNowak)
Stały Bywalec
Makaryna napisał:
No i jak nic: alkoholik rozprawil sie z wasza "polskoscia"

Bo jest to również esencja polskości...
Społeczne przyzwolenie, nie mieszanie się... jak najeb..y pijak wsiada do samochodu to największym zmartwieniem jego kamratów jest to czy nie będzie gdzieś policji po drodze... ech
Jak do roboty przyjdzie skacowany koleś i w ciągu dniówki wypije jeszcze sobie połóweczkę to jest kozak... a ty człowieku, spróbuj to zgłosić... to będziesz kabel i podpier...alacz, to nic że zapita morda spowoduje wypadek i cała brygada beknie za niego...
Masz POLSKOŚĆ w pełnej krasie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(sih87)
Maniak
ech, a watek z poczatku byl troche inny. Za to polskosc wyszla: roztwor hydroksyetanu w monotlenku diwodoru...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
164 Posty

(AdamAleksanderNowak)
Stały Bywalec
sih87 napisał:
ech, a watek z poczatku byl troche inny. Za to polskosc wyszla: roztwor hydroksyetanu w monotlenku diwodoru...
dodaj dietyloamid kwasu D-lizergowego i będzie wesoło
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok